Youtuberlik Hakkında Tavsiyeler

Farkli oyunlar oyna. Ya da bilimsel makaleler yayinla ceviri yaparak, motivasyon videolari duzenle, arac modifiye icerikli videolar da olabilir. Birini sec yap.

Şimdi aklıma geldi de söyleyeyim dedim;
En az 2-3 oyun serisi olsun kanalında, yani öyle bir oyun üzerinden gidince sonuç hüsran oluyor ben şahsen yaşadım, sana bu hatayı yapmamanı öneririm. :(

@Semih Demir ona ben karar verdim hocam teşekkürler. @Utku Demir 86 tek bir oyun üzerine olmayacak tabi, olan oyunlarıda çok farklı bir biçimde editleyerek atacağım. Yeni bir soluk getireceğim hocam söz :) @o_ulcan yok be hocam, hayatımda hiç minecraft oynamadım oynamamda. Patates kızartması varken risk nedir hocam :D

@Semih Demir ona ben karar verdim hocam teşekkürler. @Utku Demir 86 tek bir oyun üzerine olmayacak tabi, olan oyunlarıda çok farklı bir biçimde editleyerek atacağım. Yeni bir soluk getireceğim hocam söz :) @o_ulcan yok be hocam, hayatımda hiç minecraft oynamadım oynamamda. Patates kızartması varken risk nedir hocam :D
Hocam ben kanal açtım mesela. Tabi şuan üç abonem var. Ama izlenme toplamı altmış altı. :D

Fazla abone para kazanma amacın varsa bence çok izlenen saçma videolar çeken videolar koy en azından para kazanırsın. Çok iyi kanallara rastliyorum eğitici öğretici olanlar saçma kanallardan o kadar geride ki bunu görmüşsünüzdür. Yani technopat gibi donanımlı ve öğretici teknoloji sitesi bile bence az aboneye sahip.

GT-I9300 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı