YSK Kararını Verdi, İstanbul Seçimi İptal Edildi

Yenilenen seçimlerde sonuç ne olur?

• Sonuç değişmez. Millet İttifakı tekrar kazanır.

Oy: 43 32,1%
  • Sonuç değişir. Cumhur İttifakı kazanır.

Oy: 22 16,4%
  • Yenilenen seçimde çıkacak sonuçlara inanmıyorum.

Oy: 69 51,5%

• Oy verenlerin toplamı
    134
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ABD'yi karıştırmak farklı. :) Orada kaç tane özerk eyalet var aynı şey değil ki?

Ama istemeden gitmeye de kaçmak denir. :)
Yok yav, haklar konusunda. Trump karşıtlarına bir şey yapamıyorlar çünkü millet silahlı. Aynısı Trump destekçileri içinde geçerli.

22.jpg
,
Millet ittifakı yerine yanlışlıkla Cumhur yazmışım, kimse de uyarmıyor :)

Son düzenleme:
Yok yav, haklar konusunda. Trump karşıtlarına bir şey yapamıyorlar çünkü millet silahlı. Aynısı Trump destekçileri içinde geçerli.
Zaten burayı da oraya benzetmeye çalışıyorlar. 2 parti kalsın farklı düşünceler arada kaynasın mantığı. Herkeste silah bu ülkede de var zaten nerdeyse.

Zaten burayı da oraya benzetmeye çalışıyorlar. 2 parti kalsın farklı düşünceler arada kaynasın mantığı. Herkeste silah bu ülkede de var zaten nerdeyse.
Seküler kesimde yok genelde. Bu yüzden en ufak olayda biz ölüyoruz.

Abi farkında mıyız bilmiyorum da şu an bu durum başka bir ülkede olsa muhtemelen insanlar sokağa falan dökülürdü? Biz niye bu kadar tepkisiziz. Silivri soğuk sanırım.

Seküler kesimde yok genelde. Bu yüzden en ufak olayda biz ölüyoruz.
Öyle değil tam olarak. Diğer kesimde de aynı derecede bu. Burda önemli olan şu: Siyasal islamcılar şu an devlet desteği alıyor. Aradaki fark bu. Yani devlet terörü oluşmuş oluyor.
Abi farkında mıyız bilmiyorum da şu an bu durum başka bir ülkede olsa muhtemelen insanlar sokağa falan dökülürdü? Biz niye bu kadar tepkisiziz. Silivri soğuk sanırım.
Sudan kadar olamadık!

2.bir gezi olayı lazım aslındada ama kimse bir şey yapamıyor herkesin eli ayağı bağlı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı