YZF R125 vs GSX-R 125

HayatFasafiso

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 9 7950X3D 128 MB Önbellek 16 Çekirdek 4.20 GHz AM5
Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti 12 GB 192 Bit GDDR6X DX12
Asus ROG Strix Z690-E Gaming Wi-Fi D5 Intel LGA1700 ATX Anakart
Corsair Vengeance LPX 32 GB (4x8 GB) DDR4 3200 MHz C16 RAM
Gamepower Gasket Elite RGB Wireless Bluetooth Red Switch
RAZER Enkı X Oyuncu Koltuğu Siyah Yeşil
LOGITECH G G733 LIGHTSPEED RGB Kablosuz 7.1 Surround Ses
RAZER Basilisk V3 Pro Kablosuz Mouse Beyaz
Meslek
Graphic Designer & Software Developer
Merhaba hayırlı forumlar arkadaşlar.

Yamaha YZF R125 alınır mı?
Oturuş pozisyonu hakkında bilgim var ama 2024 kasası TR'ye geldimi vs bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim.

Ayrıca
Suzuki GSX-R125 nasıl bir motor 2024 kasası TR de var mı ve alınır mı?

GSX-R 125'i mi R125'i mi tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ek; Yoksa Yuki GP2 mi?

Yeni kasaları yok. Devri bitti artık. Yedek parçası 250CC'den pahalı bazen. Alınmaz.
CBR125R125 vb motorlar ölü. Bütçe nedir?
Bütçe 200K

Merhaba hayırlı forumlar arkadaşlar.

Yamaha YZF R125 alınır mı?
Oturuş pozisyonu hakkında bilgim var ama 2024 kasası TR'ye geldimi vs bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim.

Ayrıca.
Suzuki GSX-R125 nasıl bir motor 2024 kasası TR de var mı ve alınır mı?

GSX-r 125'i mi R125'i mi tercih etmeliyim?

R125'in tekrardan Türkiye pazarına gelceğini gördüm ama Suzuki için aynısını diyemeyeceğim. Bütçe ve ehliyet sınıfınızı söylerseniz yardımcı olalım.

R125'in tekrardan Türkiye pazarına gelceğini gördüm ama Suzuki için aynısını diyemeyeceğim. Bütçe ve ehliyet sınıfınızı söylerseniz yardımcı olalım.
ehliyet A1 bütçe 200K

Ek; yoksa yuki GP2 mi?

Bütçe 200k.

Eğer racing istiyorsan en mantıklısı CBR oluyor yuki çok kötü Suzuki parça sıkıntısı çekersin ateş pahasıdır R125'te grenajları çok pahalı ve o motoru hor kullanıyorlar ek olarak 2024 kasası R25 le aynı fiyat olur neredeyse 125CC racing alınmaz motor gitmiyor zaten naked bakın bence.

Eğer racing istiyorsan en mantıklısı CBR oluyor yuki çok kötü Suzuki parça sıkıntısı çekersin ateş pahasıdır R125'te grenajları çok pahalı ve o motoru hor kullanıyorlar ek olarak 2024 kasası R25 le aynı fiyat olur neredeyse 125CC racing alınmaz motor gitmiyor zaten naked bakın bence.
Naked olarak MT125 veya KTM Duke 125 nasıl bunlar

Veya sizin önerebileceğiniz varmı naked hızlı giden güzel

Naked olarak MT125 veya KTM Duke 125 nasıl bunlar.

Veya sizin önerebileceğiniz var mı naked hızlı giden güzel.

Vallahi nakedler baktığınız racingler kadar gitmez. Rüzgarı yarmadıkları için genellikle sallanırsınız. İkisi de iyi ama ben direkt naked KTM alırdım. Ayrı bir havası var KTM'nin. Yanında mt falan fıs kalıyor gözümde. Eğer daha düşük bütçe düşünürsen Benelli NS125, voge125, Raider125 falan da var ama şöyle diyeyim; bu nakedler en baba 125-130 görür. O da rüzgarsız ve yokuş aşağı yolda. Bende Raider var. Arkadaşta CBR var. Bizim burada tünel var. Geceleri orada yarışıyoruz kendimizce. Ben 115 120 Max görürken o 130 145'lere kadar çıkıyor ve rüzgarı da yemiyor. Birkaç defa kullandım. Eğer acemi değilsen racing alabilirsin hevesin varsa ama o bütçede bana göre naked olarak da KTM Duke alırdım. KTM RC125 de var ama nasıl hiç bilmiyorum. Yüksek ihtimal onun da grenajları pahalıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Top sppedin önemi yok kimse 7 24 son hız gitmiyor. CBR'da devri dolmuş motor.
Grenajlı motor çok tavsiye etmem. Naked bakabilirsin.
Naked öneriniz nedir?

Vallahi nakedler baktığınız racingler kadar gitmez. Rüzgarı yarmadıkları için genellikle sallanırsınız. İkisi de iyi ama ben direkt naked KTM alırdım. Ayrı bir havası var KTM'nin. Yanında mt falan fıs kalıyor gözümde. Eğer daha düşük bütçe düşünürsen Benelli NS125, voge125, Raider125 falan da var ama şöyle diyeyim; bu nakedler en baba 125-130 görür. O da rüzgarsız ve yokuş aşağı yolda. Bende Raider var. Arkadaşta CBR var. Bizim burada tünel var. Geceleri orada yarışıyoruz kendimizce. Ben 115 120 Max görürken o 130 145'lere kadar çıkıyor ve rüzgarı da yemiyor. Birkaç defa kullandım. Eğer acemi değilsen racing alabilirsin hevesin varsa ama o bütçede bana göre naked olarak da KTM Duke alırdım. KTM RC125 de var ama nasıl hiç bilmiyorum. Yüksek ihtimal onun da grenajları pahalıdır.
Naked Öneriniz nedir hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı