Ryzen 5 5600 overclock değerleri nasıl?

Testin sonu yok hocam hata varsa renklerden belli eder zaten bende de problem yok hatta R23 puanim 12K olmuş neredeyse 😌 ek olarak benim yaptığım testleri de yap ama ayrı konu aç oradan da tartışırız. Bende cevap için arkadaşı bekliyorum bakalim ne diyecek bana kalırsa stabil gibi duruyor.
Son durum nedir?

Çok az da olsa clock stretching var ama o kadar önemli değil. Ama gene de -30 olayını savunacağım. Çünkü 4 tane zen3 serisi işlemci kullandım ve hepsi -23 üstüne geçemedi, veya diğer forumlarda da kimse -30 yapamadı.

Peki hocam ben ne yapmalıyım yok denilecek kadar az demişsiniz -30 da kalsın mı düşüreyim mi? Stabil çalışıyorsa sizin gözlemlerinize göre bırakayım bu şekil.

Çok az da olsa clock stretching var ama o kadar önemli değil. Ama gene de -30 olayını savunacağım. Çünkü 4 tane Zen3 serisi işlemci kullandım ve hepsi -23 üstüne geçemedi, veya diğer forumlarda da kimse -30 yapamadı.
Hocam bende 5600X'e rağmen 3. ve 4. çekirdekler -30 ofsete rağmen +200 MHz'de çalışıyor. 5. ise -27'de stabil. 5600'ün All Core -30 çıkması bana çok absürt gelmiyor açıkçası.

@deadfellow hocam sizi etiketlediğim benim konuma da bakabilir misiniz?

Geri
Yukarı