TYT 70 ve AYT 30 net ile tıp fakültesi tavsiyesi

Fearless0600

Attopat
Daha fazla  
Başlıktaki netleri yapıyorum ortalama olarak. Matematiğim iyi sayısal derslere yatkınım. Yaşım 21 belli başlı sebeplerden henüz üniversiteye gidemedim, hedefim olan tıpa hazırlanmak için 1 yıl ayıracağım kendime ve başladım çalışmalara. Her türlü tavsiyelere açığım ve yapılabilir bir hedef mi sizce? Geç kalmış sayılır mıyım, neticede benim yaş grubum şu an 3. sınıfı okuyor.

Başlıktaki netleri yapıyorum ortalama olarak. Matematiğim iyi sayısal derslere yatkınım. Yaşım 21 belli başlı sebeplerden henüz üniversiteye gidemedim, hedefim olan tıpa hazırlanmak için 1 yıl ayıracağım kendime ve başladım çalışmalara. Her türlü tavsiyelere açığım ve yapılabilir bir hedef mi sizce? Geç kalmış sayılır mıyım, neticede benim yaş grubum şu an 3. sınıfı okuyor.
Eğer derslerin çoğu bittiyse genel tekrar atıp soru çözümü yaparsan 1 yılda sınavın içinden geçersin adamlar son 3 ayda affedersin gö*ünü yırtıp günlük 10-12 saat çalışıp kazanıyorlar sen 1 yılda günlük 5-6 saatlik çalışmayla rahatlıkla kazanabilirsin fakat burda önemli olan kendini kandırmayıp adam akıllı her gün o masa başına oturmak

Hocam TYT de galiba geometride eksikleriniz var veya sözel derslerde olabilir TYT'de 6 adet deneme çözüp konu eksiklerinize bakıp öyle çalışın bence baştan sona çalışıp vakit kaybetmeyin. AYT için ise en sistematik bir şekilde fasiküller ile birlikte en az 2 kitap şeklinde ilerlerseniz istediğinizi yapacağınıza inanıyorum. Hiçbir şey için geç değil hocam kendinize güveninizi asla kaybetmeyin umarım gönlünüze göre olur başarabilirsiniz.

Şunu söyliyim ünide 20 yaş altı adam bulmak çok zor. Elbette genel bir yorum olacak ama sıkmayın canınızı.

Geri
Yukarı