Zayıf olduğum için kızlara açılamıyorum

v1Sentius

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Başlıkta da belirttiğim üzere zayıf olduğum için kızlarla sevgili boyutuna geçemiyorum, kanka olarak kalıyoruz. Bende bunun için konu açma ihtiyacı duydum. Spora başla diyenleriniz olacaktır 1 ay önce başladım. Sizce kızlar zayıflığa takılır mı? Boy: 184 Kilo: 60 Yaş: 16.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Başlıkta da belirttiğim üzere zayıf olduğum için kızlarla sevgili boyutuna geçemiyorum, kanka olarak kalıyoruz. Bende bunun için konu açma ihtiyacı duydum. Spora başla diyenleriniz olacaktır 1 ay önce başladım. Sizce kızlar zayıflığa takılır mı? Boy: 184 kilo: 60 yaş: 16.

Belki kızlarla sevgili boyutuna geçmemenin sebebi kişiliğin, ortak konu bulamamak ya da konuşma tarzın olabilir. Her şey dış görünüş değildir.

Belki kızlarla sevgili boyutuna geçmemenin sebebi kişiliğin, ortak konu bulamamak ya da konuşma tarzın olabilir. Her şey dış görünüş değildir.

Ya ben zayıflığımdan dolayı kızlarla flörtleşmiyorum aslında. Konuşma tarzımda falan sıkıntı yok zibilyon tane kız arkadaşım var fakat flört boyutuna taşıyamıyorum. Sizce taşısam kilomdan dolayı sıkıntı çekre miyim?

@ArslanbalaBörükan hocam yasa bağlı tip 15-25 yaşlar arasında cidden önemli sadece konuşmaya bakmıyor. Burdan süper yakışıklı olmak gerektiğini söylemiyorum ama nerdeyse kızlarla aynı kilo ve boyu da uzun. Cidden negatif etkiler.
Oyle tabi ben ona karsi cikmiyorum sadece arkadas gibi davranmadikca kanka olmaz ki.
Kiza yurur ve reddedilir.

Ya ben zayıflığımdan dolayı kızlarla flörtleşmiyorum aslında. Konuşma tarzımda falan sıkıntı yok zibilyon tane kız arkadaşım var fakat flört boyutuna taşıyamıyorum. Sizce taşısam kilomdan dolayı sıkıntı çekre miyim?
Flört boyutuna tasimaya gerek yok ki tanistiginiz andan itibaren zaten kizla flort gibi konusmaniz lazim.

@ArslanbalaBörükan valla bazı kızlar işi direk oraya çekiyor hocam o kadar kesin genelleme yapamam ama arkadaş olmaz orası doğru. Kendine güvenmediği için atılgan olamıyor olabilir ama olsa da işi zor ondan spora başlayıp özgüveni arttırıp kilo alması en sağlıklısı.
Evet kesinlikle oyle karakterle de alakali kiz arkadas kalalim falan dedigi anda kabul ediyorsa ya da kiz flort etmediginde kendisi de flort etmeyi bırakıp arkadasca konusmaya devam ediyorsa normal surekli kanka olmasi.

Senin kilondan cok ozguvenin icin spora ihtiyacin var bence boyun iyi , yuzunde ortalama ustuyse sorun cekmezsin ama spor yaparsan hem ozguvenin artar hem de cekiciligin artar.

Geri
Yukarı