Zayıf olduğum için kızlara açılamıyorum

Oncelikle ben de 16 yasindayim ve kizim 184 boya gore 70-80kg araliginda olman gerekir evet benim boyum 172 mesela ben senin boyunda birine bakarim ama belki biraz kilo alabilirsin yani 60 kilo cidden cok az ama boyun iyi.Ayrica bu kadar kafana takma

@ArslanbalaBörükan hocam 16 yaşında flört etmeyi bilen doğru düzgün yok ki çoğu arkadaş gibi yaklaşıyor zaten. Ondan dedim zayıf olduğu için geri plana düşer diye. Lisede zaten çok sosyal ortamda yok okul dışı. Ondan okulda zırt pırt millete açılamayacagina göre ilk tipini düzeltmesi lazım. Sonra flört işini ogrensin.

@httplikeme 2-3 sene önce 16 yaşındayken aşağı yukarı aynı boydaydim 185 falan. Kilo olarak da 63-64 kilo falandım pek iyi tepki verdiklerini söyleyemicem genel olarak konuşurken kaba ve ilgisiz davranıyorlardi. Sonrasında gerçi iyi de oldu spora başladım bu vesileyle. Ama arkadaşın takması cidden normal baya negatif bakılıyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Başlıkta da belirttiğim üzere zayıf olduğum için kızlarla sevgili boyutuna geçemiyorum, kanka olarak kalıyoruz. Bende bunun için konu açma ihtiyacı duydum. Spora başla diyenleriniz olacaktır 1 ay önce başladım. Sizce kızlar zayıflığa takılır mı? Boy: 184 kilo: 60 yaş: 16.

Spora başla betalığından kurtul sonra kızlarla ilgilenirsin onlarda senle ilgilenir.

Aynı sorunu bende yaşıyordum, 19 yaşımdayken 62-63 kiloydum boyum 186. Hep çekiniyordum özgüvenim düşüktü ne giysem yakışmıyordu. Spora başlayıp 1 buçuk yılda 23 kilo civarı aldım ve artık özgüvenim yerinde. Daha 16 yaşındasın benim yaptığım hatayı sende yapma, erkenden spora başla.

Evet kesinlikle oyle karakterle de alakali kiz arkadas kalalim falan dedigi anda kabul ediyorsa ya da kiz flort etmediginde kendisi de flort etmeyi bırakıp arkadasca konusmaya devam ediyorsa normal surekli kanka olmasi.

Senin kilondan cok ozguvenin icin spora ihtiyacin var bence boyun iyi, yuzunde ortalama ustuyse sorun cekmezsin ama spor yaparsan hem ozguvenin artar hem de cekiciligin artar.

Tipimle ilgili hiçbir sıkıntı yok fakat dediğiniz gibi spora devam edip gelişsem iyi olacaktır.

Aynı sorunu bende yaşıyordum, 19 yaşımdayken 62-63 kiloydum boyum 186. Hep çekiniyordum özgüvenim düşüktü ne giysem yakışmıyordu. Spora başlayıp 1 buçuk yılda 23 kilo civarı aldım ve artık özgüvenim yerinde. Daha 16 yaşındasın benim yaptığım hatayı sende yapma, erkenden spora başla.
teşekkürler.

Zayıf olduğunuz için flört aşamasına taşıyamadğınızı sanmıyorum, zargana olmakla alakası yok. Ayrıca böyle sürekli rastgele kişilerle takılıp bir anda flört olmak istiyorsanız, flört olmayın daha iyi. Spora başlamışsınız ne güzel işte, belli bir zaman flört işlerine ara verin derim, kendinize hedef koyun işte X kadar kilo alacağım diye falan. Fazla takmayın, ne tas kafa zarganalar gördüm, yanındaki kıza bakınca şaşırıyordum.

@PoliJya hocam o tas kafa zarganayi bir tane seven varsa 10 tane sevmeyen var ve dediğin kişileri genelde aksiyonlu suç hayatları falan var diye seviyolar.
Yıllarca zargana gezen biri olarak söyleyebilirim ki durum göründüğü gibi değil, kızlar kendini koruyabilecek yapıdaki erkeklerden hoşlanır genelde. Zargana olunca da büyük bir dezavantaj oluyor ilişki konusunda. Zayıfken kimse benle muhabbet etmezdi saygı bile duymazdı, en azından şimdi benimle tanışmak isteyenler bile oluyor haliyle iyi hissettiriyor.

@Berk Chelik tam olarak aynısı yaşıyorum 185 64 kg falandım şimdi 188 87 falandım çevreden aldığım tepki çok daha olumlu su an. Tanımadıklarimda tanışmak isteyen hiç olmadı ama ortak arkadaş gruplarında benim de oldu öyle.

Geri
Yukarı