Şaka değil gerçek! Sadece 2.5 TL'ye karnınızı doyurabileceğiniz gerçeği!

Technopat'tan herkese merhaba! Ben @Kaspersky Kullanıcısı. Hepimizin bildiği üzere Dolar kuru sürekli yükseliyor. Bu da maliyetlerin artması, günün sonunda hayatın pahalılaşması demek. Biz de sizler için, günümüz şartlarına uygun bir blog girdisi hazırlayalım istedik. Herkesin cebine hitap edecek çözümümüzle sizlerleyiz. Artık çoğunuzun gözüne adeta 1 kuruş gibi gelen, sadece 2.5 TL'ye toplamda nasıl 445 Gr. gıda alabileceğinizi paylaşıyoruz.
Biz alışverişi gerçekleştireceğimiz mağazayı BİM olarak tercih ettik. Sizler isterseniz farklı bir mağazayı da tercih edebilirsiniz.
1597243511107.jpeg
BİM dediysek de, küçümsemeyin. Bizim eve en yakın olan BİM mağazası, ilçemizdeki Migros şubesinden bile daha şık, yerdeki parkeler bile daha göze hitap eden cinten. (Şaka yapmıyorum.)

445 G çoğunuza atıştırmalık gibi geliyor olabilir. Ben "biraz (!)" kilolu biri olmama rağmen beni bile doyurdu. Birkaç saat tok durmamı sağladı. Bir de bu yazıyı okuyan bayağı zayıf vücutlu kişilerin de olduğunu düşünürsek onları tıka basa tok tutacağını söyleyebilirim.

Evet, ben @Kaspersky Kullanıcısı bu sefer de bir yazımın daha son cümlelerini yazdım. Bu blog girdimizde, çoğu kişinin küçümsediği hatta 1 kuruş kadar dahi önemsemediği bir meblağ olan 2.5 TL bütçe ile neler yapılabileceği ve bu paranın israf olmasının nasıl engellenebileceğine değindik. Bir başka yazıda görüşmek üzere. Hoşça kalın! :)

Yorumlar

Küçük bir detayı da öğrenmiş olduk. ( Şaka ) kimse artık cebinde bozuk para taşımıyor. Her alışverişi kredi kartları ile yapıyoruz.
 
Ne hale geldik be...
 
2 Süt karın ağrıtır hocam 1 süt 2 3 kek daha doyurucu olur bence.
 
Bir yersin, iki yersin; kek sonra mide bulandırmaya başlar be hocam. Ama güzel tavsiye, artık aç kalmayacağız (!)
 

Blog girdisi detayları

Ekleyen
Kaspersky Kullanıcısı
Görüntüleme
1.413
Yorumlar
39
Son güncelleme
Değerlendirme
5,00 yıldız 1 değerlendirme

Genel kategorisindeki diğer girdiler

Kaspersky Kullanıcısı adlı kullanıcının diğer girdileri

Bu girdiyi paylaş

Yukarı