Çalınan Steam Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Baran Alkan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar çaresiz kalmasaydim burayı meşgul etmezdim.

Ben tatilde olduğum için steam a girmiyordum. 1 agustos ta hesabim çalınmış. İçinde 5-6 adet kredi kartı ve 90 dan fazla ( pahalı ) oyun var. G2A gibi CD Key ile alışveriş siteleri kullanmadığım için elimde CD Key yok. Ne yapıp hesabimi alabilirim? Şuan hesabıma erişimi kitledim. Nasıl geri alabilirim? Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'ı açıp ayarlara gelin. Hesap ayarlarından Steam Guard Hesap Güvenliği Ayarlarına gelin. Açılan sayfada ''Diğer Bütün Cihazların Yetkisini Kaldır'' seçeneğine tıklayın. Ama bütün bunlardan önce e-mail'inizi değiştirin. Böylelikle eğer birisi Steam hesabınıza başka bir bilgisayardan girmeye çalışırsa, mail hesabınıza bir kod gelecek. O kod olmadan girmek mümkün değil. E-mail'inizi değiştirirseniz o kod başkalarının eline düşmez. Umarım işe yarar. Siz yinede ne olur ne olmaz diye bir ticket atın Steam support'a.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı