Çalınan Steam Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Şifre değiştirmek için tek e-posta yeterli değil. o andaki Guard kodunuda istiyor.
Ek olarak sipariş kodlarını şu an hesabı elinde tutanda öğrenebiliyor.
Önemli olan 4 şey var:
Kart türü
Kredi kartının son 4 hanesi
Kart üzerindeki tam isim
Fatura Adresi.

Ben de aynı şeyi söyledim.

Arkadaşlar sakın hesabınızı skin trade sitelerine girmeyin. Ben girdim ve hemen çalınmış. Steam guard tarafından kod geliyor ama herhangi bir yer gelmiyor kodu girebileceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. Eğer paralı oyun aldıysanız, mailinize makbuz gibi bir şeyi gelir satın alıma dahil, satın alım bilgileri ile Steam Destek’e gerekli kanıtları verirseniz size hesabı vereceklerdir.

@BatuhanBz

Muhtemelen sahte bir siteye giris yaptin ve oltaya geldin. Steam Guard anca bu sekilde devre disi birakilabiliyor. Yani kullanicinin tüm bilgilerini paylasmasiyla.

Tahmin etmiştim zaten. Steam Guard'ı başka türlü devre dışı bırakamazlar. Sorun takas sitelerinden değil, sahte takas sitelerinden kaynaklanıyor.

Son düzenleme:
@BatuhanBz

Tahmin etmiştim zaten. Steam Guard'ı başka türlü devre dışı bırakamazlar. Sorun takas sitelerinden değil, sahte takas sitelerinden kaynaklanıyor.
Geri nasıl alırım? Yardım eder misin?
Skinsmarket – Satmak skinleri satin Anında Ödeme Alın Sakın bu siteye hesabınızı girmeyin bu site tarafından çalındı.
2 Gün önce arkadaşımın başına geldi. Rus birisi tarafından kendi mailine alınmış ve Steam guard kapanmıştı. Steam'a mail attı kanıtlayıcı fotoğraflar ile 1 gün sonra hesabı verdi arkadaşıma steam. Hesabın senin oldugunu kanıtlayacak resim atarsanız dırekt geri veriyor size hesabı

Tam olarak ne fotoğrafı atmam gerek yazar mısın? Daha önce yaptığım market alışverişinin makbuzlarını mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle size bir tane kişi mesaj atıyor. Bu mesajda bir tane csgo rulet sitesinden 5 dolar hediyeli kod veriyor. Sen de kullanmak için basıyorsun. Siteye girmende de sıkıntı yok ama steam ile bağlanınca olay kopuyor. Aslında o giriş sahte bir giriş ve sonrasında da steam guard kodunu istiyor. Bu kodu da girdikten sonra hesabınız çalınmış oluyor. Daha bugün başıma geldi. Steame kredi kartı bilgileriminde olduğu ticketı attım bekliyorum. Size de vereyim bu siteyi girmeyin girdittirmeyin.
SKINSEGG.COM

Arkadaşlar hesabı SpecTruM_ sayesinde geri aldım ona burdan yardım ettiği için çok teşekkür ederim

Dosya Ekleri

• 20190108_054307.png
    20190108_054307.png
    38,4 KB · Görüntüleme: 93
Skin sitesine girdim hesabım kitlendi benimde aynı şekil steama türkçe yazıyla ticket attım satın aldığım ve sattığım ürünlerin faturaları var bunlarıda ekledim 7 saat oldu cevap gelmedi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı