0-1000 TL Telefon Önerisi

Berkd06

Hectopat
Daha fazla  
1000 TL veya altı telefon almayı duşunuyorum. Aklımda ASUS Zenfone Max var. Sizin onerdiğiniz 1000 TL'lık guzel bir telefon var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önermeden önce sizin telefondan tam olarak ne istiyorsunuz onu bi ögrenelim
●Telefondan ne tür oyun oynarsınız?
●Pil süresi sizin için çok önemli mi ?
●Sık sık fotoğraf ve video çekiyor musunuz ?
●Ekranın Büyüklüğü nasıl olmalı?
Ben Telefon konusunda Asus önermiyorum yazılım ,gps konusunda çoğu telefonu sıkıntılı( kullanmış olduğum zenfone 5 gibi)

●Telefondan ne tür oyun oynarsınız : Telefonda oyun oynamam yanı nadir sadece whatsapp fılan yanı
●Pil süresi sizin için çok önemli mi : Zırt pırt sarja takmak istemem en azından 1 gun gıtsın
●Sık sık fotoğraf ve video çekiyor musunuz : Selife cekıyorum baya
●Ekranın Büyüklüğü nasıl olmalı : Ekran buyuk olsun

Bütçe'nizi 1100₺ ye yükseltebilirseniz Lenovo Vibe P1'i öneririm aklında telefon ile ilgili merak ettiğiniz varsa sorabilirsiniz. GM 5 plus'ada göz atabilirsiniz ama GM markasına güvenmiyorum tamamen kişisel görüşüm onun için önermiyorum fakat kağıt üstünde fiyatına göre güzel özellikleri var. ----- Hangi telefon hoşuna gidiyorsa onu al derim :)

GM 5 Plus almalısınız. Kullanıyorum ve memnunum tavsiye ederim. Selfie çekerim demiştiniz 13 mp kamerası var oldukça kaliteli. Ayrıca ön kamerada flaş var. Ekranı 5.5 inç ve 3100 Mah bataryaya sahip.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı