0.7 ve 0.5 kalem arasındaki fark nedir?

Swenzy1

Decapat
Daha fazla  
Kalem alacağım ve hayatım boyunca nerdeyse 0.7 kullandım, 0.5 denemek istiyorum tavsiye eder misiniz, arasındaki farklar ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mm(milimetre) olarak farkı vardır. Biri 0, 5mm diğeri ise 0, 7mmdir. Tek farkı budur. Üniversiteye gidiyorum. Ortaokuldan beri 0,7 kullanıyorum.

0.5 kalemde yazılar daha güzel oluyor. Kalemi kullanınca ucunun belli yeri kullandığın için yamuluyor. Biraz çevirip kullanıyorsun ya. 0.5 de o problem yok. Daha açık renkte ve kalın yazmıyor. Bende ikisi de var. 0.5 kullanıyorum. Not alırken çok iyi. Ama işlem için farketmez. 0.2 mm fark var zaten. Çok bir şey değiştireceğini düşünmüyorum. Ama not alırken 0.5 daha iyi.

0.5 kalemde yazılar daha güzel oluyor. Kalemi kullanınca ucunun belli yeri kullandığın için yamuluyor. Biraz çevirip kullanıyorsun ya. 0.5 de o problem yok. Daha açık renkte ve kalın yazmıyor. Bende ikisi de var. 0.5 kullanıyorum. Not alırken çok iyi. Ama işlem için farketmez. 0.2 mm fark var zaten. Çok bir şey değiştireceğini düşünmüyorum. Ama not alırken 0.5 daha iyi.
0.9 kullanın :)

Geri
Yukarı