Uçlu kalemde 0.7 mi, 0.5 mi?

Sayısalcı isen 0.5 hatta üstüne Pentel Ainstein 3B benim için zirvedir. 0.7 bana kütük gibi geliyor. Lisede ben de 0.5 kullanamaz kırardım. Bir süre sonra elinin ağırlığını kontrol edebiliyorsun. Kalem olarak ise Pro-Use 171 ve G1005 öneririm.

0.5 ile daha güzel ve soft bir yazı yazman mümkün. 0.7 daha kaba yazar ama dayanıklıdır. Kaliteli bir kalem alacak imkanın varsa 0.5 yoksa 0.7 :)

Rotring iyidir.
Aynısı var😅

Sayısalcı isen 0.5 hatta üstüne Pentel Ainstein 3B benim için zirvedir. 0.7 bana kütük gibi geliyor. Lisede ben de 0.5 kullanamaz kırardım. Bir süre sonra elinin ağırlığını kontrol edebiliyorsun. Kalem olarak ise Pro-Use 171 ve G1005 öneririm.
Link atabilir misin rica etsem

Kalem almayı düşünüyorum da uçlu kalem kullandığımdan beri 0.7 kullandım. Sizce 0.5 mi yoksa 0.7 mi almalıyım?
0.5 surekli kırılıyor, tabii ucuna ve kalemine bağlı. 0.5 ile yazi yaz, 0.7 ile sinava gir :)

0.5 kalem öneririm. 0.7 kalemle kaba kaba yazarsın. Tek iyi yanı herkeste bulunması. 0.5 kaleme zaman geçtikçe alışıyorsunuz zaten. Lise 3'e kadar 0.7 kullanmıştım. Sonrasında 0.5 geçtim. Başta bastırıp kırıyordum ama sonra elim alıştı. Daha güzel yazılar yazılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı