0 850 484 2950 numarası güvenilir mi?

quickL4t

Femtopat
Daha fazla  
Bu bizi numara arayıp taahhüt bitti falan bir şeyler söylemiş, hemen kapatmışlar, bu numarayı bilen var mı? İnternette yazınca dolandırıcı tarzı yorumlar gördüm şurada.

Ama tam taahhüt bitim zamanına geldiği için de emin olamadım ve buraya da sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bizi numara arayıp taahhüt bitti falan bir şeyler söylemiş, hemen kapatmışlar, bu numarayı bilen var mı? İnternette yazınca dolandırıcı tarzı yorumlar gördüm şurada.

Ama tam taahhüt bitim zamanına geldiği için de emin olamadım ve buraya da sorayım dedim.

Spam numarası olarak gözüküyor.

@quickL4t Dolandırıcı kral. Alışığım ben öyle numaralara. Diyor taahüdün 1 ay kaldı. Bakıyorsun 1 sene var.
Telekom firmaları bile yapıyor bunu, paket değişikliği için arıyorlar, tahahhütünüz az kalmış diyorlar, biraz sıkıştırıyorum 6 ay süresi olduğu çıkıyor sonra da "zam gelecek ondan şey ettik" diyorlar.

@quickL4t Dolandırıcı kral. Alışığım ben öyle numaralara. Diyor taahüdün 1 ay kaldı. Bakıyorsun 1 sene var.
Diyor internet taahüdünüz doldu. İnternetim bile yok. 🤣

Bu tarz numaraları arkadan biri dinliyor olabilir mi ? Beni çok sık aradıkları bir dönem anlık sinir ile robota sövmüştüm uzun bir süre aramamışlardı.

Bir ara bu tür aramaların önüne geçmişlerdi ancak bu sıralar çok sıklaştı. Taahhüd diye başlayan bi arama olunca kapatıyorum hemen

Geri
Yukarı