0 bilgi ile kodlama yazarak uygulama yapmak mümkün mü?

@TheAny @bitwise sabrınızı görünce cidden pes ettim. Biz hala WinForms kullanan kaldı mı derken bu herif babasının malı gibi WinForms öneriyor.

Valla ben foruma zaten bunlar icin giriyorum. Yoksa sabahtan aksama kadar hangi dille baslayayim, node mi react mi, javascript mi dover python mi ezer muhabbeti cekecegiz. Biraz heyecan geliyor ortama 2 script yazan bebenin havalanmasini okuyunca : )

Valla ben foruma zaten bunlar icin giriyorum. Yoksa sabahtan aksama kadar hangi dille baslayayim, node mi react mi, javascript mi dover python mi ezer muhabbeti cekecegiz. Biraz heyecan geliyor ortama 2 script yazan bebenin havalanmasini okuyunca : )
Sizi çok ciddi biri sanardım hocam. Böyle görmek hoşuma gitti.

@pottie4r Kim bilir o teknolojide ne tür açıklar vardır?
Araştırma yapmadan, yorum yazmayın.
Çıkardığım eserleri gönderdim, sizin gözünüzde hala 2 script yazan bir bebe oluyorsam siz bir embriyosunuz.

Senin çok yüksek puanlı olduğun bir forum yok muydu ya? Oraya kaybolup gitsene.
Buradaki insanları görünce içim yandı, yukarıdaki adamın winformun gereksiz olduğunu söylemesi üzerine buradaki insanların ne kadar çok bilgisiz olduğundan haberim oldu açıkçası.

Buradaki insanları görünce içim yandı, yukarıdaki adamın winformun gereksiz olduğunu söylemesi üzerine buradaki insanların ne kadar çok bilgisiz olduğundan haberim oldu açıkçası.
CV ni imzana yabistirmalisin ya da mesajlarin sonuna otomatik yapistiran bir winforms uygulamasi yazabilirsin. Herkes haddini bilmeli bence.

CV ni imzana yabistirmalisin ya da mesajlarin sonuna otomatik yapistiran bir Lua scripti yazabilirsin. Herkes haddini bilmeli bence.
Aynen öyle. Winforma dil uzatmışlar. Hadsizlik diz boyu. Böyle usta bir yazılımcının önünde nasıl böyle bir hadsizliği yapabilirler. Hep CV'sini bilmediklerinden oluyor bu.

Geri
Yukarı