%0 CPU Kullanımı

contezuma

Hectopat
Arkadaşlar selam, bilgisayarıma format attıktan sonra sağ klikten Intel kalktı.

Ek Açıklama 2020-07-21 145344.jpg

Ayrıca CPU kullanımım her zaman %0. masaüstünde işlem yapsam, Google Chrome'ye girsem veyahut öyle gezinsem bile tık yok. Tüm değerler %0. bu normal mi yoksa sıkıntı mı var?

Ek Açıklama 2020-07-21 145319.jpg

Mesela ekran görüntüsünü alırken asıl ekran kartı anlık olarak %100 oldu ve daha sonra %0 değerine geri düştü. Yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkürler.

Ek Açıklama 2020-07-21 145442.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü Intel sistemlerde aynı anda hem entegre grafikten hem de harici ekran kartından görüntü alınamıyor olması lazım diye biliyorum.

HD 530 kullanan bir işlemci kullanıyor. 900 serisi için haklısınız. M ibaresi olması oluyor o seride.
Bu durumda sistemde sorun yok.

Konu açıldığında sistemin belirtilmesinin önemini bir kez daha görmüş olduk. Hala neden sistem belirtilmeyen konuların onaylanmadığını anlamıyorum. Bildirim olarak sistem belirtin deyip onaylanmamalı bence.

Sistemi yeniden başlatmayı dene. Açılmadan önce tak anakarta.
Dediğinizi yaptım fakat görüntü alamadım, format atmadan önde görüntü alabiliyordum
Masaüstü Intel sistemlerde aynı anda hem entegre grafikten hem de harici ekran kartından görüntü alınamıyor olması lazım diye biliyorum.

HD 530 kullanan bir işlemci kullanıyor. 900 serisi için haklısınız. M ibaresi olması oluyor o seride.
Bu durumda sistemde sorun yok.

Konu açıldığında sistemin belirtilmesinin önemini bir kez daha görmüş olduk. Hala neden sistem belirtilmeyen konuların onaylanmadığını anlamıyorum. Bildirim olarak sistem belirtin deyip onaylanmamalı bence.
kusura bakmayın yeniyim foruma o yüzden eksilerim vardır.

GTX 970
i7 6700k
MSI Z170I
16GB RAM
INTEL HD Graphics 530

Yeni konular

Geri
Yukarı