04.06.2021 CS:GO'ya gelen güncelleme

O kadar sevindim ki bu duruma yorum bile 2'ledi kendini.

Ahah yok ya mesajı düzenleyeyim diye 2 kere yazmışım şimdi jeton düştü.

@252217 @Benjackinöfkesi

Artık seçkin olmayan hesaplarda XP artışı ve eşya düşüşü olmayacak. Seçkine yükseltmek isteyenler mecbur 108 TL verecekler. Yani artık seçkin olmanın bedava bir yolu yok.

@252217 @Benjackinöfkesi

Artık seçkin olmayan hesaplarda XP artışı ve eşya düşüşü olmayacak. Seçkine yükseltmek isteyenler mecbur 108 TL verecekler. Yani artık seçkin olmanın bedava bir yolu yok.
Olum arkdaş 2 haftadır seçkin olmaya çalışıyor 14 levelde kaldı ya zar zor hilelere karşı çıktı üzüldüm vallaha

@252217 @Benjackinöfkesi

Bir baktım CS 20 kasası kabak gibi ilk sırada oha faslından sonra 8 sabiye baktım kaldım. Ve sonra dedim ki foruma bir bakayım. Baktım neşem yerine geldi. Bu arada teşekkür ederim bilgilendirme için. İyi sabahlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar artık 20-30 TL'ye satılan prime statüleride yavaş yavaş azalacak. Sonuçta artık 21 level olarak prime olunmuyor. Tam ücreti 108 TL artık.
Arkadaşlar artık 20-30 TL'ye satılan prime statüleride yavaş yavaş azalacak. Sonuçta artık 21 level olarak prime olunmuyor. Tam ücreti 108 TL artık.
Demek istediğim herkes 21 olup satıyordu fakat şimdi öyle bir şey olamayacağı için ucuza hesap satışlarıda duracaktır.

Geri
Yukarı