CS:GO'ya güncelleme gelecek mi?

Ne hikmetse herkes CS:GO'yu bırakmasına rağmen, her gün Steam üzerinde 1.000.000 kişi tarafından oynanıyor ve birinci. Bence insanlar, başka oyun türü olmadığı için bırakmak istemiyor.
Hayır, mesela ben CSGO'yu bırakıyorum; diğer hesabımdan oynamaya başlıyorum. Millet de öyle yapıyor galiba, böylece oyuncu sayısı azalmıyor 😂

Evet hocam buna katılıyorum. İnsanlar ezberlemiş oyun bitti, oyun öldü :D Kendi oynamadı diye bitti sanıyor.
Bence oyunda bu sayının artmasindaki en buyuk etken Ruslar. Eskiden karsi takim da dahil oyuna girdiğim zaman çoğunluk Türkler oluyordu. Bu hafta nerden baksan 10 maçtan fazla oynadım ve arkadaş hep mi Rus olur?

Bence günümüze göre grafikleri yeterli gibi. Yüksek grafikler böyle rekabetçi oyunlarda gereksiz kalıyor diye düşünüyorum.
Ben düşünmüyorum. Grafikler ve özellikle renkler cok düz, sade gelmeye başladı.

Bence oyunda bu sayının artmasindaki en buyuk etken Ruslar. Eskiden karsi takim da dahil oyuna girdiğim zaman çoğunluk Türkler oluyordu. Bu hafta nerden baksan 10 maçtan fazla oynadım ve arkadaş hep mi Rus olur?
Bu dediğiniz kavram oyunla ilgili değil server'la ilgili. Yakın olduğu için Rus server'ına atıyor sizi. Ayrıca Türkler için valoranta geçtikleri için sayı azalmış olabilir tahmininde bulunabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı