0dB özellikli 650W-750W PSU önerisi

burak0617

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aklımda ASUS ROG STRIX 750W 80+ Gold PSU modeli alma düşüncem var, bana 1.400TL geliyor düz hesap. Seasonic tarafından üretiliyormuş. Lakin bir takım fan sesli gibi olumsuz yorumlar okudum. Tavsiyeniz nedir? Ciddi mana boşta ses çıkarmayacak bir PSU önerebilir misiniz, yük altına girmeden fanların dönmesini istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS ROG STRIX 750W 80+ Gold PSU modelini kullanıyorum. 0 db tuşunu yük atında kullanmayınız diye kullanım kılavuzunda belirtilmiş. Eğer 0 db tuşunu yük altında kullanırsanız PSU fanından rahatsız edici bir ses gelebiliyor.

ASUS ROG STRIX 750W 80+ Gold PSU modelini kullanıyorum. 0 dB tuşunu yük atında kullanmayınız diye kullanım kılavuzunda belirtilmiş. Eğer 0 dB tuşunu yük altında kullanırsanız PSU fanından rahatsız edici bir ses gelebiliyor.

Ben hemen hemen bütün gün PC başındayım. 0dB modu da kullanmadığımız taktirde sesli mi çalışıyor. Şu an kullandığım model eski ve sesli bir model sağlıklı bir PSU değil. O yüzden iyi fiyat yakalayınca almak istedim lakin birkaç sesli gibi yorumlar da gördüm hatta şöyle bir video var. Fikirlerin benim için çok önemli yardımcı olursan çok sevinirim teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 0db.PNG
    0db.PNG
    29,7 KB · Görüntüleme: 60
Ben hemen hemen bütün gün PC başındayım. 0dB modu da kullanmadığımız taktirde sesli mi çalışıyor. Şu an kullandığım model eski ve sesli bir model sağlıklı bir PSU değil. O yüzden iyi fiyat yakalayınca almak istedim lakin birkaç sesli gibi yorumlar da gördüm hatta şöyle bir video var. Fikirlerin benim için çok önemli yardımcı olursan çok sevinirim teşekkürler.
0 db modu kapalı olduğu takdirde bile bendeki ünite sessiz çalışıyor. Bende sese çok hassas biriydim. Ondan dolayı bu PSU’yu tercih ettim.

0 db modu kapalı olduğu takdirde bile bendeki ünite sessiz çalışıyor. Bende sese çok hassas biriydim. Ondan dolayı bu PSU’yu tercih ettim.
Bende öyle iyice kafam karıştı ama gördüğüm en yüksek değer asus da %40 yük üzerine çıkmadıkça fanların dönmemsi. SeaSonic ise %30 diyor sitesinde. Bir indirim yakalarsam asus alacağım gibi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı