0xc000000f mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Deniz Kk

Femtopat
Yer
Battalgazi/Malatya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
HDD'de sorun vardı, temiz format attım ve Windows'u SSD'ye kurdum. Bir süre HDD kaynaklı donma sorunu geçti. Bir baktım, tekrar donmalar oluyor. HDD'yi çıkarayım dedim, internet üzerinden bir adet 1TB HDD sipariş etmiştim. Az önce HDD'yi çıkarttım ve bu sorunu almaya başladım. İşin garip tarafı HDD'de hiçbir dosya veya Windows kurulu değildi, bomboştu.

16247210200004035604891273968689.jpg

Windows belki de EFI'yi HDD'ye kurmuş olabilir. Aşağıdaki rehberle onarım yapmayı dener misiniz? Onarım esnasında sistemde sadece kurulumun yapılacağı diski bulundurmanız önemli bir husus.

Tabii bunun yerine sadece kurulumu yapacağınız diskin takılı olduğu anda temiz kurulum da yapabilirsiniz.

Windows belki de EFI'yi HDD'ye kurmuş olabilir. Aşağıdaki rehberle onarım yapmayı dener misiniz? Onarım esnasında sistemde sadece kurulumun yapılacağı diski bulundurmanız önemli bir husus.

Tabii bunun yerine sadece kurulumu yapacağınız diskin takılı olduğu anda temiz kurulum da yapabilirsiniz.

Hocam cevabınız için sağ olun ama ne yazık ki Boot atamıyorum hatta ben PC üzerinden BIOS'a da erişemiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı