1.000 TL kulaklık önerisi

Telefonunuzda jak girişi varsa müsait olduğunuz bir zaman deneyip deneyimlerinizi yazabilir misiniz çünkü telefon içinde kullanacağım(PUBG Mobile)

Çok iyi ses kasılıyor, telefonda da PUBG Mobile oynamak için ses kartından çıkartıp jak şeklinde kullanıyorum. Arkadaşım da V2 X modelini kullanıyor telefonda da bilgisayarda da. Bütçeniz varsa kesinlikle V2 modelini almanızı öneririm.

@yaraliordek ben Black shark V2 diye V2 X e bakmışım çok bir fark var mıdır acaba.

Eğer bilgisayarınızın ses kartı iyiyse Black shark v2X tercih edebilirsiniz, çünkü ses kartı yok. V2 de ise ses kartı var.
Ben HyperX Cloud 2 öneririm. Anakartınızın modeli nedir?

Bilgisayar alırsam yaz sonu Lenovo Legion 3 düşünüyorum

Bu konuda bilgim yok, ama HyperX Cloud 2 alabilirsin, o konuda sorun olmayacaktır. Tabii Razer daha çok hoşuna gittiyse bilen birine sormalısın. Yeni konu açabilirsin, satın almak istediğin modelin anakart'ının ses kartı iyi midir? Diye konu açabilirsin.

Bu konuda bilgim yok, ama HyperX Cloud 2 alabilirsin, o konuda sorun olmayacaktır. Tabii Razer daha çok hoşuna gittiyse bilen birine sormalısın. Yeni konu açabilirsin, satın almak istediğin modelin anakart'ının ses kartı iyi midir? Diye konu açabilirsin.
Tamamdır konuyla uğraştınız teşekkür ederim iyi geceler

@Executorr Önerileriniz için teşekkür ederim iyi geceler

Allah rızası için bu arkadaşları dinleme, Değer verdiğin ne varsa onun rızası için bunları dinleme nolursun.

Bütçe artarsa:Cooler Master CH-321 7.1 USB RGB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ve eğer bu bütçeye alabileceğin en ama en iyi ürünü arıyorsan:HyperX Cloud 2 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kesinlikle verdiğin paranın her zerresine değecektir.
Dostum öneri sunuyoruz. Ne dinleme? buradaki herkesin konuşma ve önerme hakkı var.

Ben doğru olanı söylüyorum bir kulakliga 1000 bayılmak kötü toplu alacaksan mantıklı olur hocam.

Dostum, rampage gamepower gibi kulaklıkları kullanıp ben iyi ses kasıyorum diyen arkadaşların veya senin 1000 tl ve üstü kulaklıkları kullandığında aslında şimdiye kadar kulaklık kullanmadığınızı anlayacağınızı biliyorum emin olabilirsin buna. Senin memnun olman bir modelin ya da markanın kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. İlerde eline para geçince ve çıtayı biraz yükseltmeye başladığında sende benimle aynı kanıda olacaksın buna da emin olabilirsin.

Tavsiyeye gelince ; Anakartınızın ses kartı iyi ise blackshark v2x.
Hyperx cloud 2
Bütçe artabiliyorsa ya da indirime denk gelirseniz blackshark v2.

Ne olursa olsun böyle demen yanlış. Ve konuyu açan arkadaşımız güzel önerilerde bulunun dememiş. Öneride bulunun demiş. Ben bu kulaklığı kullanıyorum ve gayette memnunum🙂.
Çünkü sen hayatında doğru düzgün kulaklık kullanmadın ve kullandığını iyi sanıyorsun. İyi olmasını herkesin bunu kullanmasını istiyorsun. Çünkü sen de kullanıyorsun.

Geri
Yukarı