1.000 TL kulaklık önerisi

Ged

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben çok kulaklık kullanan ve hayliyle çok kulaklık bozmuş birisiyim. Artık kaliteli bir kulaklık almak istiyorum kalıcı kullanabilmek için. Almak istediğim kulaklıkla hem oyunlarda sesi düzgün almak hem de şarkı dinlerken, çalışırken ya da dizi&film izlerken sesleri kaliteli verecek bir kulaklığa ihtiyacım var. Gaming olmasını vs. çok istemiyorum çünkü dediğim gibi okulda kütüphanede vs. de kullanacağım için abartı ışıkları olmasını istemiyorum.

Ya da göze çok batmayacak şekilde olursa daha iyi olur. Bunun haricinde kablosu sökülüp takılabilen cinsten olması benim için önemli (hem Wireless hem kablolu çalışanlardan bahsediyorum). Mikrofon çok önemli değil olursa çok kaba durmasın ya da sökülebilir olsun (olmasa daha iyi). Aslında aklımda SteelSeries ürünleri vardı ama sizin tavsiyelerinizi de merak ediyorum. Bütçem 1000TL. Teşekkürler şimdiden.

Kablosuz şart değilse Audio Technica ATH-M40X alınabiliyor 1200 civarına. Belki biraz daha indirime girer Black Friday ile. Yanında taşıması gayet rahat, ses kalitesi alabileceğin çoğu "gaming" kulaklıktan çok daha iyi. Mikrofon yok.

@enonertetanem bir öneriniz var mıdır acaba?
Kablosuz şart değilse Audio Technica ATH-M40X alınabiliyor 1200 civarına. Belki biraz daha indirime girer Black Friday ile. Yanında taşıması gayet rahat, ses kalitesi alabileceğin çoğu "gaming" kulaklıktan çok daha iyi. Mikrofon yok.
Hem bilgisayar hem iphone telefonda kullanabilmek için kablosuz lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı