1.000 TL kulaklık önerisi

Hocam yorumlarına baktım mikrofonuna çok kötü diyenler var cidden o kadar kötü mü ve Cloud II den daha mı iyi?
Mikrofonun kayıtlarında düzgün çıkıyor ses, Cloud 2'den ses kalitesi olarak daha iyi bir kulaklık.

Mikrofonun kayıtlarında düzgün çıkıyor ses, Cloud 2'den ses kalitesi olarak daha iyi bir kulaklık.

Tamamdır hocam teşekkür ederim muhtemelen Alpha alacağım ama V2 X nasıl görüntüsü çok hoş duruyor.

Tamamdır hocam teşekkür ederim muhtemelen Alpha alacağım ama V2 X nasıl görüntüsü çok hoş duruyor.
Ses kalitesi fiyatına göre kötü bence, Cloud Alpha gibi bir alternatif varken.

Bu konudan bahsediyorsunuz galiba çok anlamıyorum:D
Kulaklık gayet iyi ama iki adet jack girişiniz olması lazım belirteyim.
Oyun performansı, müzik performansıda iyi.
Kısaca Razer kalitesi uzatmayayım:)

Ses kalitesi fiyatına göre kötü bence, Cloud Alpha gibi bir alternatif varken.

Hocam asnel arkadaşımız sorularımı cevapladı ama ses kartı olaylarını ben pek bilmiyorum. Siz biliyor gibisiniz ana kartım H31m Pro ses kartı da realtek® ALC887 codec galiba pek emin değilim. V2 X alsam sıkıntı yaşar mıyım? Çünkü başka konularda ses kartınız iyiyse alın diyorlardı.

Hocam asnel arkadaşımız sorularımı cevapladı ama ses kartı olaylarını ben pek bilmiyorum. Siz biliyor gibisiniz ana kartım H31m Pro ses kartı da realtek® ALC887 codec galiba pek emin değilim. V2 X alsam sıkıntı yaşar mıyım? Çünkü başka konularda ses kartınız iyiyse alın diyorlardı.
Yeterli hocam, zaten oyun odaklı bir kulaklıkta aşırı iyi bir ses kartına gerek yok. Beslemesi yeterli, sizin ki besliyor.

Geri
Yukarı