1.000 TL kulaklık önerisi

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
1000 TL'yi geçmeyecek şekilde Gaming kulaklık arıyorum kablolu kablosuz fark etmez. Logitech G335 modelini uygun gördüm sizce bu model iyi mi? Cevaplarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1000 TL'yi geçmeyecek şekilde Gaming kulaklık arıyorum kablolu kablosuz fark etmez. Logitech G335 modelini uygun gördüm sizce bu model iyi mi? Cevaplarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arctis 3 olabilir blackshark v2X olabilir ayrıca 1200TL'ye çıkabilir iseniz blackshark V2 var G335'den de Arctis 3'den de çok daha iyidir.

Arctis 3 olabilir blackshark v2X olabilir ayrıca 1200TL'ye çıkabilir iseniz blackshark V2 var G335'den de Arctis 3'den de çok daha iyidir.
Hocam V2 ile Arctis 3 arasında dağlar kadar fark var mıdır çünkü ilk görüş olarak arctis 3ün tasarımı daha güzel geldi çok takılırım böyle şeylere?

Tamam hocam yavaş yavaş kanım ısınmaya başladı V2 ye videolarına bakıyorum çok sağolun :)
anlayamadığım şey bazıları gömmüş v2yi bazıları çok iyi diyor bazıları da ortalama bi kulaklık falan diyor ben de almayı düşünüyorum aklımda cloud 2 ve g pro x vardı sorun yaşayanları falan gördüm aralarında en sorunsuzu v2 gibi geldi cloud2de zaten dip ses falan var

Geri
Yukarı