1+1 Speaker Önerisi ?

Burhan Selvi

Hectopat
Daha fazla  
40 Tl bütçem var, aklımda Creative'nin A60 modeli var, Logitech tarafındanda S120 ye baktım.
Daha önce Creative a120 kullandım Creative nin ses kalitesi çok iyi net-berraklık.
Bunlardan başka öneriniz varmıdır ?

Siz fiyatı yükselttiniz galiba. Bendeki SBS A250 9Watt ev için yeterli ses seviyesi sunuyor. SBS A350 21Watt versiyonu. T3300 27W ve uzaktan ses kontrolü sunuyor.
Karşılaştırma resmini koyuyorum siz değerlendirin. A350 ile T3300 fazladan bass kontrolü sağlıyor. Ama bunu zaten bilgisayardan da sağlıyorsunuz çok da önemli değil.

upload_2014-12-7_21-25-44.png

A250 ve A350 de DSI IFP teknolojisi var.
Sbs A120 de ses %60 dan sonra bass da bozulmalar oluyo du A250 alsam bu sorunla karşılaşırmıyım.
Dinlediğim müzikler Techno-Trance-Elecktronic tarzları.

Aynı tarz dinliyoruz. Dream Dance albümlerini dinliyorum elektronik olarak genelde. Hoparlörün yakınında oturduğum için subwoofer bayağı etkili. Ev ortamında tabi sesi sonuna kadar açmak mümkün değil o yüzden çok yüksek seslerde durum ne olur bilmiyorum.

Tamam yarın deneyebilirim. Orta seviye seste kaliteli diyebilirim şimdilik.
Yazıları oku istersen. Bass ayarı yapılamamasından bahsetmişler, onun dışında beğenmişler. Bass ayarı da windows üzerinden yapılıyor, subwoofer sesini kısabiliyorsunuz.
creative sbs a220 - ekşi sözlük
Bu arada A220, A250 hemen hemen aynı modelleri farklı sadece.

Burda da bass fazla demiş.
http://forum.donanimhaber.com/m_64579649/tm.htm

Bass'ı burdan kısabilirsiniz yada eko ayarıyla da kısabilirsiniz.

upload_2014-12-9_23-29-28.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı