2+1 Speaker Tavsiyesi

Bende Z211'e sahibim. Z213'te büyük ihtimalle bunun boyutundadır veya biraz daha büyüktür. Aslında küçük olması da hoş. Resimlerde büyük gözüküyor ama gerçekte Z211'in bassı 17 cm yüksekliği var :D Hopörleri ise 14 cm yüksekliğinde ama küçük olmasına rağmen sesi çok iyi veriyor. Z211'in fiyatına göre tek sıkıntısı ses kısma/arttırma tuşu yok. Black Friday'da Z213 110 TL, Z211 89 TL'ydi ben gidip Z211 sipariş vermiştim. Şu küçük kutu ses, bass ayarlama kısmı için 30 TL vermeye değerdi ayrıca ses kalitesi de iyidir. Bir de seninki kablosuz sanırım. Bende ciddi anlamda kablo kirliliği var. Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim öncelikle. :) Kablosuz değil, benimki de kablolu. Dediğiniz gibi küp şeklinde kompakt bir tasarıma sahip genel olarak ama monitörün yanında gayet şık duruyorlar. Black Friday'de alamadım maddi sıkışıklık vardı, şimdi 50 TL fazla verdik ama ne yapalım acil lazımdı. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı