200TL 2+1 Speaker Tavsiyesi

peki bu cihaz da bass ayarı bulunuyormu
Bass ayarı'ndan kastınız EQ ayarı gibi örneğin 16-60 hz aralığındaki ses seviyesini azaltıp arttırmak gibi mi yoksa bass var mı yok mu onu mu soruyorsunuz? Ses kartı mevcutsa yazılımı üzerinden bu ayarlar yapılabilir veya farklı yazılımlar ile. Ben kulaklığımın tiz veya bass'ını uygulama kullanarak arttırıp azaltıyorum. Fakat kullandığım uygulama sadece android platformunda mevcut.

Bass ayarı'ndan kastınız EQ ayarı gibi örneğin 16-60 hz aralığındaki ses seviyesini azaltıp arttırmak gibi mi yoksa bass var mı yok mu onu mu soruyorsunuz? Ses kartı mevcutsa yazılımı üzerinden bu ayarlar yapılabilir veya farklı yazılımlar ile. Ben kulaklığımın tiz veya bass'ını uygulama kullanarak arttırıp azaltıyorum. Fakat kullandığım uygulama sadece android platformunda mevcut.
demek istediğim bass seviyesi ayarlama resim deki gösterdeğim bozulan ses sistemim ve onda vardı çok işlevsel bir özellik

Dosya Ekleri

• 33480a8fc3de33da0948b92a18124864.jpg
    33480a8fc3de33da0948b92a18124864.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 55
Bu pek önemli bir özellik değil bunun için 3. parti yazılımlar mevcut.
ve şunu da eklemek istiyorum creative sbs 370 resimdeki cihaz 38 wat güce sahip 17 rms veriyordu sesi son seviye de bile mükemmel netlikte veriyordu bass da ona keza aynı güçte bir ürün varmı dediğim fiyatlara pek anlamıyorum işin açığı
Valla arkasında potansiyometre var oradan tiz veya bas ayarlanıyor ama equalizer gibi değil tabi.
creative sbs 370 den geçeceğim ancak z213 çok yetersiz gibi geliyor sbs 370 alalı 10 yıl olmuştur nereden baksanız ve şuana kadar kullanıyordum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı