1.100 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Ali25

Hectopat
Daha fazla  
Oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Biraz araştırdım Gamepower Fujinn'i beğendim. Sizin de önerileriniz varsa paylaşabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses yonganız iyiyse.

Uzun kullanımda kulak için sıkıntı yapmaz ise düşünebilirim.

Ustam kaç saatti geçince ağrı yapıyor? Onu yazabilirsen müteşekkir olurum.

Su anlik onu kullanmiyorum, ses kasamadigimdan Gamepower kullanıyorum Gamepower o kadar agritmiyor ama terletiyor. 1 saati falan gecince yapiyor herhalde. Bas agrisi yapiyor.

Su anlik onu kullanmiyorum, ses kasamadigimdan Gamepower kullanıyorum Gamepower o kadar agritmiyor ama terletiyor. 1 saati falan gecince yapiyor herhalde. Bas agrisi yapiyor.

Usta bu arada ben FPS oyunları için bakıyorum ses kasamadığımdan demişsin ama, ben ses kasmaya yönelik istiyorum biraz.

Usta bu arada ben FPS oyunları için bakıyorum ses kasamadığımdan demişsin ama, ben ses kasmaya yönelik istiyorum biraz.

Anakartın ses yongası ses kastırmıyor benim, yoksa kulaklık ses kastırır. Jaklı olduğundan anakartın ses yongasına göre ses veriyor. USB ses kartlı olsaydı kulaklık böyle olmazdı.

Anakartın ses yongası ses kastırmıyor benim, yoksa kulaklık ses kastırır. Jaklı olduğundan anakartın ses yongasına göre ses veriyor. USB ses kartlı olsaydı kulaklık böyle olmazdı.

Anakartım MSI B550M Pro-VDH Wi-Fi modeli, bu model ile iyi gider mi bu Razer kulaklık?

Benim de anakartım MSI B450 M Pro vhd Max, kararsız kaldım SteelSeries Arctis Nova 1 ile Razer Black shark arasında

Geri
Yukarı