1-2 ders yüzünden sınıfta kalır mısınız?

Ozzcan

Decapat
Merhaba. Fizik, Almanca ve İngilizce derslerinden düşük alırsam kalır mıyım? Bu arada diğerlerini yüksek tutmaya çalışacağım ama bu saydığım dersler çok kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalaması 50 puanın altında ve 4 veya 4'ten fazla zayıfı olan öğrenci sınıfta kalır, sınıf tekrarı yapar.

Hocam hortladım fakat sorum olacak.9.sınıfım genel ortalamam 50 üstü, fakat edebiyat 46 geçer miyim sorumluluk la geçersin diyor hoca ben anlamıyorum bu sorumluluk vs, hoca ödev verip sözlüyü yükseltip 50 yapabilirsin dedi edebiyatını.

Hocam hortladım fakat sorum olacak.9.sınıfım genel ortalamam 50 üstü, fakat edebiyat 46 geçer miyim sorumluluk la geçersin diyor hoca ben anlamıyorum bu sorumluluk vs, hoca ödev verip sözlüyü yükseltip 50 yapabilirsin dedi edebiyatını.
Hocam ne sorduğunuzu anlamadım. Hocanın verdiği ödevi yapıp puanı yükseltebilirsin.

50 üstü zayıf derken 50'ye yakın kastettiniz galiba. Genel ortalama 50'yi geçerse geçiyorsun. Ayrıca performans ödevleri vs. var artık eskisi gibi hocalar kolay kolay bırakmıyor öğrencileri. Edebiyatın baraj ders ise sorumlu geçersin.

50 üstü zayıf derken 50'ye yakın kastettiniz galiba. Genel ortalama 50'yi geçerse geçiyorsun. Ayrıca performans ödevleri vs. var artık eskisi gibi hocalar kolay kolay bırakmıyor öğrencileri. Edebiyatın baraj ders ise sorumlu geçersin.
evet abi 50ye yakın notlar 50altı matematik ve edebiyat var bu sene çok boşladım performansları da teslim etmedim tekrara kalacağım galiba

Geri
Yukarı