Fizik yüzünden sınıfta kalır mıyım?

Yagi çıkmış soruları bana atsana. Olursa gel sana canlı ders vereyim. Fizik-Geometri-Sosyoloji konularında hiç çalışmadan okul bitirecek düzeydeyim.
Çıkmış soru derken? Hoca sınav hakkında sadece test yok açık uçlu dedi. Canlı ders derken neyi kastediyorsun, ekran açıp fizik anlatacaksan yorulmana gerek yok dostum, YT kanalları aynı şeyi yapıyor zaten.

Öyle hocam çok kasmayın. Son bir seneniz kalmış umarım dilediğiniz gibi olur. Ben sayısal seçtim sayısal ile devam ediyorum. Şu anlık mutluyum gelecekte olmak istediğim meslek için seçtim. Hepimizin sonu hayrola.
Amin hocam, tek dileğim istediğim üniversiteye gidip kurtulmak.
VIP fizik kanalını öneririm. Ben de yararlanıyorum unuttuğum bir kısım olduğunda. Çok güzel anlatıyor.
Hemen bir bakayım. Bu gün uyku yok zaten o belli.

Fizik çalışıyorum, saatlerdir. Gerçekten saatlerdir sadece fizik çalışıyorum ama kafama oturan tık yok. Sınıf hocamız yaşlı bir adam dersi anlatırken zorlanıyor, ağzının içinde bir şeyler geveliyor. Sırf defterde eksiğim var diye sen defteri tamamlamadan sana derste söz hakkı yok deyip kaldırdığım parmağımı indirmemi söyleyen rezil bir hoca. Herkes hocadan şikayetçi ama elimizden bir şey gelmiyor. Video izleyip oturtayım dedim yok. O da olmadı. Bıktım. 11 olup dil seçip kurtulayım istiyorum bir an önce. Yeter!
Yarın sınavım var, sınavda ne yapacağım ben? Bu fizik yüzünden kalır mıyım?

Y-yoksa sende mi benim gibisin? Elektrikten gram bir şey anlamadım hoca da tam olarak anlatamıyor.

Çıkmış soru derken? Hoca sınav hakkında sadece test yok açık uçlu dedi. Canlı ders derken neyi kastediyorsun, ekran açıp fizik anlatacaksan yorulmana gerek yok dostum, YT kanalları aynı şeyi yapıyor zaten.
Yok ben kişiye özel anlatıyorum. Popondan bile örnek verebilirim. Tanıdığım kişilere daha rahat anlatabiliyorum. Hani kardeşime 1 saat ders çalıştırarak sınavlardan geçmesini sağlıyorum. Zaten benim liseyi bitirmem 10-11-12. sınıflarda toplamda 100-130 saat falan uğraş gerektirdi. Tembel birisiyim o yüzden 90 alıp evde CS GO oynamayı seviyorum.

Yok ben kişiye özel anlatıyorum. Popondan bile örnek verebilirim. Tanıdığım kişilere daha rahat anlatabiliyorum. Hani kardeşime 1 saat ders çalıştırarak sınavlardan geçmesini sağlıyorum. Zaten benim liseyi bitirmem 10-11-12. sınıflarda toplamda 100-130 saat falan uğraş gerektirdi. Tembel birisiyim o yüzden 90 alıp evde CS GO oynamayı seviyorum.
Anladım, o zaman hangi platform üzerinden bunu yapacağını biliyorsun. Bekliyorum.

10. Sınıf konularına baktım ilk ünite ezber 2. Ünite daha çok mantık yürüterek çözülebiliyor. Bence yapabilirsen kaldırma kuvveti ve basınç ünitesine çalış. Technopat sosyal sayesinde 1. ünite, yani elektrik 2-3 soru ile de geçilebilir. Zaten bu sınav da toplam 2 üniteden sorumlusun.

Yeni konular

Geri
Yukarı