Elektronik ₺1, 369 - Ajazz AK820 Pro (ekran + knob, Wireless) [45 Dolar]

Gelince ne kadar vergi ödediğinizi de yazabilir misiniz hocam? En kötü ben de öyle yapacağım gibi.
Bence çok çıkmaz dostum, tahminimce 30% gibi alsa 16$'da öyle kesse totalde 2100 TL felan oluyor bence kaçırma, 6$ luk bir indirim kuponu da mevcut kullanarak al derim. Ama tabii ki yazabilirim geldiğinde, unutmazsam.

Yani aliexpressten iyi fiyata gelir.Hayırlı olsun
Teşekkür ederim dostum, bakıldığı zaman absürt bir durum olmazsa geleceği fiyat makul. Bir de geldiğinde, inşallah ki sorunsuz olursa, ilerleyen zamanlarda keycaps alıp değiştirebiliyoruz bu klavyede değil mi ? Öyleyse neye dikkat etmem gerekiyor değiştirmek istersem. Sadece tuş sayısıyla alım yapmam yeterli olur mu ? 90 pcs felan muhabbeti gibi.

Bence çok çıkmaz dostum, tahminimce 30% gibi alsa 16$'da öyle kesse Total'de 2100 TL falan oluyor bence kaçırma, 6$luk bir indirim kuponu da mevcut kullanarak al derim. Ama tabii ki yazabilirim geldiğinde, unutmazsam.

Teşekkür ederim dostum, bakıldığı zaman absürt bir durum olmazsa geleceği fiyat makul. Bir de geldiğinde, inşallah ki sorunsuz olursa, ilerleyen zamanlarda keycaps alıp değiştirebiliyoruz bu klavyede değil mi? Öyleyse neye dikkat etmem gerekiyor değiştirmek istersem. Sadece tuş sayısıyla alım yapmam yeterli olur mu? 90 pcs falan muhabbeti gibi.

Keycaplerin PBT'den olmasına ve uyumluğuna dikkat edin hocam mesela sağdaki Shift küçük bu klavyede.

teşekkür ederim dostum bu şekilde belki 1 tane de keycaps sipariş ederim. Peki parça sayısını neye göre veriyoruz ? 90 Pcs mı olacak bunların adedi ?
Hocam parça sayısı pek belirlemiyor aslında 160-200'e kadar bile var ama onlarda space, del, insert gibi tuşların yerine başka çizim vb. şeyler yapıp koyuyorlar.
Mesela bu ürün hem %75 klavyeler için uygun hemde ekstra tuşlar var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    664,8 KB · Görüntüleme: 44
Valla bende şuan Aliexpress sepetime gittim 2.800 TL'ye geliyor, muhtemelen aliexpressten alacağım yapacak bir şey yok gibi duruyor. Daha iyi seçenek bulamadım özellikle Türkiye içerisinde.
alınabilecek bir ton daha iyi klavye var eğer custom istiyorsanız tavsiyem 2k gibi bir bütçeye gmk67 toplamanız bütçenizi biraz daha yükseltebilirseniz leobog hi75 almanız çok daha mantıklı olur 2800 e bunu alacağınıza. bunlar dışında eğer stok olarak istiyorsanız akko klavyeleri öneririm 2800 e bundan kat kat kaliteli şeyler alabilirsiniz.

Hocam parça sayısı pek belirlemiyor aslında 160-200'e kadar bile var ama onlarda space, del, insert gibi tuşların yerine başka çizim vb. şeyler yapıp koyuyorlar.
Mesela bu ürün hem %75 klavyeler için uygun hemde ekstra tuşlar var.
alabileceğiniz en uygun keycaps çok kötü değildir ancak sahibindende biraz beklerseniz çok daha iyilerini bulabilirsiniz.

alınabilecek bir ton daha iyi klavye var eğer custom istiyorsanız tavsiyem 2k gibi bir bütçeye gmk67 toplamanız bütçenizi biraz daha yükseltebilirseniz leobog hi75 almanız çok daha mantıklı olur 2800 e bunu alacağınıza. bunlar dışında eğer stok olarak istiyorsanız akko klavyeleri öneririm 2800 e bundan kat kat kaliteli şeyler alabilirsiniz.
Aldım dostum, 1600 tl ödedim, muhtemelen vergisi de 500 felan çıkar 2100-2200e 2-3 sene sorun çıkarmasa yeter. Sesini fazlasıyla beğendim çünkü. Custom toplamanın zahmetli olduğunu söylediler, benim ona ayıracak vaktim de yok, halim de o yüzden uğraşmak istemedim.

Aldım dostum, 1600 TL ödedim, muhtemelen vergisi de 500 falan çıkar 2100-2200e 2-3 sene sorun çıkarmasa yeter. Sesini fazlasıyla beğendim çünkü. Custom toplamanın zahmetli olduğunu söylediler, benim ona ayıracak vaktim de yok, halim de o yüzden uğraşmak istemedim.

Hayırlı olsun hocam, hangi ürünü aldınız en son?

Yeni konular

Geri
Yukarı