Elektronik ₺1, 369 - Ajazz AK820 Pro (ekran + knob, Wireless) [45 Dolar]

Valla bende şuan Aliexpress sepetime gittim 2.800 TL'ye geliyor, muhtemelen aliexpressten alacağım yapacak bir şey yok gibi duruyor. Daha iyi seçenek bulamadım özellikle Türkiye içerisinde.

Valla bende şuan Aliexpress sepetime gittim 2.800 TL'ye geliyor, muhtemelen aliexpressten alacağım yapacak bir şey yok gibi duruyor. Daha iyi seçenek bulamadım özellikle Türkiye içerisinde.
Custom klavye toplayabilirsin bence gmk87 alıp bundan çok daha iyi olur 2800tlye.

Custom klavye toplayabilirsin bence gmk87 alıp bundan çok daha iyi olur 2800TL'ye.

Hiç Custom yapmadım, 1 saat önce falan konu da açtım ama pek yardımcı olan göremedim. Eğer anlatabilirseniz öyle de yapabilirim, diğer konumdan bakarsanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birde whatgeek uk var kod ile 2100 liraya geliyordu galiba ama vergi alır mı alırsa ne kadar alır bilmiyorum. Depoları farklı yerdeyse nasıl yapılır vergisiz bilmiyorum.

Birde whatgeek uk var kod ile 2100 liraya geliyordu galiba ama vergi alır mı alırsa ne kadar alır bilmiyorum. Depoları farklı yerdeyse nasıl yapılır vergisiz bilmiyorum.
epomaker'ın sitesinden sipariş verdim ya 54$ + vergi ne kadar çıkarsa adresime geldiğimde artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı