1.3M SUV araç önerisi

Baş-ül Adam

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bütçem bu kadar. Önceki aracım 2013 model 3008'di. Yakıt kullanımından çok memnundum. Onu satmak mecburiyetinde kaldım. Şimdi yeniden yakıt tüketimi iyi olan bir araç bakıyorum. Öneriniz var mıdır? Şu an aklımda yeni model 3008'ler var.

Onun yakıt performansı 3008 kadar iyi değil. Servisleri falan iyi olsa da yakıt benim önceliğim oluyor. Başka var mı önerebileceğin?
3008 kadar ekonomik değil fakat daha kaliteli.

Eğer ekonomik bi şey istiyorsanız o bütçede sayılı araçlar var. Seat Ateca (1.6 dizel), Renault Kadjar (1.5 dizel), Nissan Qashqai (1.5 dizel) ve Peugeot 3008 (1.5 dizel).

Bunların arasından en ekonomik olan Kadjar diyebilirim. Şehir içi ekonomik kullanımda ortalama 6 litre yakar. Şehir dışında da sabit 100-110 ile giderseniz 4 litre. Fakat pek kaliteli olduğunu söyleyemem. Trim sesi çoktur.

Seat Ateca ve Qashqai de fena araçlar değil. İkisi de az yakar. İnceleyebilirsin.

Bunlar içinde benim tavsiyem ise 3008. Gönül ister ki Tucson alasın ancak işin içine yakıt girdiği için 3008 daha avantajlı senin için. Yine de Tucson’u bi düşün. Sonuçta 1.3M ₺ veriyorsun yakıtı da çok takmaman lazım.

Chery Omoda 5 olabilir. Fakat hala çok güvenemeyen olabiliyor. Şahsen benim de içime sinmiyor. Bizim burada Chery Omoda 5 ve Tiggo7Pro sahipleri var. Onlarla karşılaşırsam sorular soracağım. Onun dışında Tucson olabilir.

Chery tiggo 7 pro Luxury (orta paket) 2023 sıfır 1.315.000. Ben de geçen bayisine gittim baktım efsane bir araç. Almayı düşünüyorum onu da.

Reno Austral bakabilirsiniz. Gerçi 1.700'lere çıkmıştı fiyatı. Onun yerine Tucson veya Qashqai'de önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı