1.4 Fiat Egea almaya değer mi?

Hocam aile için mantıklı bir araba olur mu bilemem, büyükannem gelirken buradan sebze istiyor bagaj önemli bizim için.

Lounge paket düşünmekteyiz hocam, yağ yakma durumu nedir ya da kullanıcı kaynaklı mı?

Ve bu yağ yakma sorunu hakkında servis bize bir çözüm bulur mu?

Gayet mantıklı. Bütçem buna yetiyor diyorsan hiç kaçırmadan alabilirsin. Lounge paket oldukça iyidir. Dediğim gibi 5000Km'de bir tedbir amaçlı yağını kontrol etmen lazım kronik olarak hala aynı sorun var.
Not: hız vs için düşünme uzun yolda rahatlıkla 130-150kmh ile gidersiniz

Gayet mantıklı. Bütçem buna yetiyor diyorsan hiç kaçırmadan alabilirsin. Lounge paket oldukça iyidir. Dediğim gibi 5000Km'de bir tedbir amaçlı yağını jintrol etmen lazım kronik olarak hala aynı sorun var.

Hocam yağı kontrol etmek mantıklı, zaten 10000 km de bir yağ değişimi oluyor, fakat aşırı derecede bir yağ yakma sorunu olursa servis bize destek sağlar mı?

Hocam selamlar, sıfır alacaksınız galiba. Bayilerde araba sorunu vardı o düzeldi mi, sordunuz mu? Araba bulunabiliyor mu?

Hocam yağı kontrol etmek mantıklı, zaten 10000 km de bir yağ değişimi oluyor, fakat aşırı derecede bir yağ yakma sorunu olursa servis bize destek sağlar mı?

Bakımlarını sanayide yaptırmazsan servis garanti kapsamında destek sağlar. Alır almaz silecekleri bayide birkaç kez cam suyu ile çalıştır. Ben iki kere silecek yüzünden servise gittim bedava değişim yaptılar :)

Hocam selam, sıfır alacaksınız galiba. Bayilerde araba sorunu vardı o düzeldi mi, sordunuz mu? Araba bulunabiliyor mu?

Vallahi hocam hiç sormadık, babam ile mesai dönüşü konuşacağım, sonra elimizdeki aracı satıp 0 araba almaya çalışacağız, buraya bir danışmak istedim, sizin gibi bilge insanlardan mantıklı bir fikir almak ve aklımdaki soru işaretlerine son vermek istedim.

Golf çok daha mantıklı olur.

1.1M pahalı değil mi hocam, bahsi geçen Egea 830k.

Belki golf ile 100-150bin arası bir fark olur ama golf alabiliyorsanız direkt golf alın

Hocam selam, sıfır alacaksınız galiba. Bayilerde araba sorunu vardı o düzeldi mi, sordunuz mu? Araba bulunabiliyor mu?

Bu konuda bayiyi değil direkt firmayı aramak daha mantıklı. Hangi bayide var ise hemen söylüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı