1.5 aydır internet yok

Eren152

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 6600H RTX 3050
Meslek
Yazılım Geliştirici
Millenicom abonesiyim. 1.5 aydir internet yok Türk Telekom abonesi olmadigin icin islem yapmıyor. Ariza hakkinda calisan vs yok altyapı sorguladigimda binada VDSL kullanan benim bende ADSL destekleniyor gözüküyor. Üst ve alt katimdakı komşularda ADSL var aktif olarak onlarda da sorgulamada TT HiperNet gözüküyor. Arizanin tamiri icin Türk Telekom'a gececeğim ama ADSL baglanmasini da istemiyorum çünkü yetersiz kalıyor. Ne yapabilirim? Şu an 35 Mbps Millenicom paketindeyim. Ariza oluşana kadar 6 ay sorunsuz kullandim.

Kanka bizde Türk Telekom kullanıyoruz 1 yıldır arıyoruz aynı bahaneler internetimiz yok.

Şikayet var sitesine yazın, ttkom a site üzerinden mail atın üstüne TT müdürlüğüne gidip sözlü ve yazılı olarak işlem yapın. İlgilenmeme şansları yok.

Ben bu taktiklerle 4 yıl önce gigafiber bağlattım hemde mahalleye.

Şikayet var sitesine yazın, ttkom a site üzerinden mail atın üstüne TT müdürlüğüne gidip sözlü ve yazılı olarak işlem yapın. İlgilenmeme şansları yok.

Ben bu taktiklerle 4 yıl önce GigaFiber bağlattım hem de mahalleye.

Sikayetvara BTK'ya yazdım TT beylikduzundeki müdürlüğüne gittim dedikleri abonemiz değilsin bekleyeceksiniz ısrar edince ctesi ekip gelecek dendi üstünden gene 2 3 hafta geçti kimse yok.

Sikayetvara BTK'ya yazdım TT beylikduzundeki müdürlüğüne gittim dedikleri abonemiz değilsin bekleyeceksiniz ısrar edince ctesi ekip gelecek dendi üstünden gene 2 3 hafta geçti kimse yok.
Abone olup sözleşme yapmadığınız taktirde ilgilenmezler, şahsen öyle yaptım. Bende beylikdüzüne gitmiştim sözleşme yaptım 1 hafta içinde komple gigafiber bağladılar.

Şu an ben VDSL kullancisiyim TT beylikduzundeki sorumlu sürekli bakir kablolar calindigi icin fibere geçeceklerini o yüzden VDSL hatti tamir etmeyeceklerini söyledi o zaman bende gidip aboneligimi TT'ye taşiyorum bu hafta inşallah en kisa sürede işimi çözerler.

Abone olup sözleşme yapmadığınız taktirde ilgilenmezler, şahsen öyle yaptım. Bende beylikdüzüne gitmiştim sözleşme yaptım 1 hafta içinde komple GigaFiber bağladılar.

@Eren152 Bakır çalınma sorununu Ankara/Altındağ'da da yaşıyoruz. Mahallede fiberi olmayanlar hariç kimsede internet yok 2 haftadır. Aynı sorun Mart ayında da olmuştu ve 12 gün sürmüştü.

@Eren152 bakır çalınma sorununu Ankara/Altındağ'da yaşıyoruz. Mahallede fiberi olmayanlar hariç kimsede internet yok 2 haftadır. Aynı sorun mart ayında da olmuştu ve 12 gün sürmüştü.

Bende bu çalınma olayi son 4 yilda 6.kez oluyor en son 2022 subatta kesildi 2 ay sürmüştü.

Şu an ben VDSL kullancisiyim TT beylikduzundeki sorumlu sürekli bakir kablolar calindigi icin fibere geçeceklerini o yüzden VDSL hatti tamir etmeyeceklerini söyledi o zaman bende gidip aboneligimi TT'ye taşiyorum bu hafta inşallah en kisa sürede işimi çözerler.

TT aradigimda ADSL gozukuyor sistemde ADSL bağlantı da yeni abone almiyoruz fiber olmadigi icin islemde yapmiyoruz diyor.

Sorunu hala çözemedim Millenicom arayıp ekipler üzerinde çalışıyor yalanlarini okumaya devam ediyor 😀

Sorunu hala çözemedim Millenicom arayıp ekipler üzerinde çalışıyor yalanlarini okumaya devam ediyor 😀

Internet aboneliğimi iptal ettigim takdirde ADSL bağlamayacaklarini sistemde VDSL kullandığım halde VDSL de gözukmediğini onu da bağlamayacaklarini söyledi TT Millenicom aboneliğimi iptal edip Superbox almayi düşünüyorum çözen veya uğraşan kimse yok belli ki yapilacaği da yok böyle ülkeninde kurumunda Allah...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı