1.500-2.000 TL mouse önerisi

Bütçe
1.500-2.000
Aslında Viper Mini de rahat ettim dediğiniz için, XM2we falan önerdim. Lamzu, Viper Miniye göre daha geniş, biraz daha büyük ancak. Viper Mini de rahat ettiyseniz, yine bunda edersiniz gibi. Bir de ben Lamzu Atlantis'e bakmisim, Mini modeline değil. O da Viper Miniye göre aynı hemen hemen ancak. Yine birazcık garip gelebilir.
Yani XM2we mi, yoksa Lamzu Atlantis Mini mi? Aralarında ne fark var? XM2we'yi 1.350-1.400 gibi indireceğim. Eğer lamzu atlantis mini alırsam adam aqua control 2 verecekmiş, ayrı V2 skatez de varmış. 1.850 diyor.

Simdi guzel bir fiyat degil. Yine Lamzuyu 1.850ye satarsa, AC2 hemen hemen 300 lira bandında çok çok satılıyor. Pek de gerek yok o halde.
Aynı anda sen parayı gönderirsin bende kargoya veririm diye ısrar ediyor, bende kabul etmiyorum. Aqua control 2'ye sıfırı 1200TL diyor.

Adamı sahibinden param güvende şeyine ikna ettim. Altında wraith skatezleri var diyor. XM2we'den daha iyi deniliyor.

XM2we den daha neye gore iyi peki, tek diyecegi şey sensordur. Aqua Control 2 1.200 lira dedigi mouse pad, zamanında 500 liraya satılıyor hâlâ ikinci el ucuza bulunabilir gibi. Balon şişmiş fiyat sadece.
İlla mousepad olmasına gerek yok. Bana sadece fare lazım, mousepad için fiyatını fazla şişirmiş. Daha iyi sensör, daha iyi switch ve malzeme kalitesi deniliyor. Ne yapayım? Elime küçük gelme ihtimali var, zamanında Viper Mini kullandım ama bayağı süre geçti.

Onu ben de bilemiyorum, cunku Viper Mini den memnun kaldım dediğiniz için XM2we ve Lamzu/Mini önerdik. Ancak elinize hâlâ olur mu, olmaz mı bilemiyorum. Switchleri zaten XM2we ve ile apayrı, malzeme kalitesi XM2we daha iyi maalesef.
En iyisi XM2we almak, elime uyacak fare zaten o.

@ikseroo fakat benim tutuşum palm, XM2we problem yaratmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı