1.500-2.000 TL mouse önerisi

Bütçe
1.500-2.000
rival 5 ama sağ tıkı mediamarkttan aldığmda skıntılı geldi bana iade edip internetten aldım öneririm şuan sıkıntısız ucuz bütçe içinde 400-500 bandına motospeed v30 var öneririm herkes bilmez efso maus ondan da aldım yedekte dursun diye

Evet biliyorum, Swarin discord adresinin de ikinci-el kısmı var. Oraya atmış ilanını ordan gördüm ben de.
Ya şimdi ailemle konuştum, tek başıma iş yapmam. Seagate 1TB harddisk satıyorum. O satılsın o zaman al diyor. İlan giderse ne olacak diyorum, ne uğraşcan onunla 700-800 daha ekleriz yenisini alırız diyor. Bu ConnectGame beni ileride mağdur edecek heralde. Ama XM2we şuan fahiş fiyat bu sıfır fiyatina deger mi?

Ya şimdi ailemle konuştum, tek başıma iş yapmam. Seagate 1TB harddisk satıyorum. O satılsın o zaman al diyor. İlan giderse ne olacak diyorum, ne uğraşcan onunla 700-800 daha ekleriz yenisini alırız diyor. Bu ConnectGame beni ileride mağdur edecek heralde. Ama XM2we şuan fahiş fiyat bu sıfır fiyatina deger mi?
Sıfır fiyatına degebilir, cunku ciddili güzel mouse. ConncetGame sıkıntı yaratacak ise, Wraith üzerinden F1 Pro cekin. En azindan muhabbet edebileceginiz birileri olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı