1.500-2.000 TL mouse önerisi

Bütçe
1.500-2.000
Valla muhabbetim olsun, yardım alabileceğim birileri olsun diyorsanız, F1 Pro alın. Yoksa garanti falan umrunda değil derseniz, XM2we tek geçerim.
F1 Pro ile XM2we'nin arasındaki farklar neler? İkinci el alsam daha mı iyi olur sanki? XM2we'yi alsam, daha düşük fiyata almış olacağım ama içinde ne var ne yok bilemiyorum. İkisinin arasındaki farklar neler?

Yani ikisi de nerdeyse güzel modeller de, XM2we bir tık daha ön planda benim gözümde. Cok saglam kasasi var, switchleri olsun her şeyiyle mukemmel bir model. Switchleri farklı, XM2we optik switch kullanırken, F1 Pro GM8.0 kullanıyor.
Bir adam bana Discord üzerinden Lamzu Atlantis Mini satmaya çalışıyor. Tutuşum Palm, adam satmak istiyor. Fotoğrafını felan attı bayağı açıklama yaptı. 1.8k diyor, ne dersiniz bu duruma?

Aslında Viper Mini de rahat ettim dediğiniz için, XM2we falan önerdim. Lamzu, Viper Miniye göre daha geniş, biraz daha büyük ancak. Viper Mini de rahat ettiyseniz, yine bunda edersiniz gibi. Bir de ben Lamzu Atlantis'e bakmisim, Mini modeline değil. O da Viper Miniye göre aynı hemen hemen ancak. Yine birazcık garip gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı