1.500-2.000 TL mouse önerisi

Bütçe
1.500-2.000

Bunu öneririm hocam.

High click latency artik sahsen pek de takilacak bir durum degil artik. Yani kullanmasam belki derdim de artik bunlari pek de dusunmeye gerek duymuyorum. M800 Pro da sorun cikarsa, muhtemelen ya yaptırmaya vereceksiniz, ya yaptırmaya vereceksiniz. ConncetGame sıkıntılı maalesef.

High click latency artik sahsen pek de takilacak bir durum degil. Yani kullanmasam belki derdim de artik bunlari pek de dusunmeye gerek duymuyorum. M800 Pro da sorun cikarsa, muhtemelen ya yaptırmaya vereceksiniz, ya yaptırmaya vereceksiniz. ConncetGame sıkıntılı maalesef.
Şimdi garanti olmazsa, bir işe yaramaz. Sorun çıkarsa tamir ettireceğim diyorsunuz, sıfır ürün alsam bir şeye yaramayacak. Zaten takıntılı biri değilim, ama ConnectGame çok kıl bir site. Sanırım M800 Pro'da batarya süresini etkilediği için RGB'yi kaldırmışlar. Gördüğüm XM2we var, heralde zam gelmiş. Sahibinden sitesinde 1.500TL'ye gördüm. Farklı şehirde, şimdi oraya kadar gitsem gel git 400 400 = 800TL gidecek. Adam parayı gönderdiğiniz an kargoya veririm diyor. İlanı temiz, adama pek güvenemiyorum. GET veya Dolap ile olur heralde bu iş.. Satıcı ben olsaydım dolap koyardım, çünkü ürünü bozuk gönderirler diye..

XM2we peki?

Yetkili servis Bilkom ise şikayetvar'a yaşadığın sorunu mutlaka bildir. 2K az para değil.
Ürünü daha almadım hocam, yanlış konuya yazmış olabilir misiniz? Connect Game'den alınan ürün neden bilkom olsun ki alakası bile yok?

Şimdi garanti olmazsa, bir işe yaramaz. Sorun çıkarsa tamir ettireceğim diyorsunuz, sıfır ürün alsam bir şeye yaramayacak. Zaten takıntılı biri değilim, ama ConnectGame çok kıl bir site. Sanırım M800 Pro'da batarya süresini etkilediği için RGB'yi kaldırmışlar. Gördüğüm XM2we var, heralde zam gelmiş. Sahibinden sitesinde 1.500TL'ye gördüm. Farklı şehirde, şimdi oraya kadar gitsem gel git 400 400 = 800TL gidecek. Adam parayı gönderdiğiniz an kargoya veririm diyor. İlanı temiz, adama pek güvenemiyorum. GET veya Dolap ile olur heralde bu iş.. Satıcı ben olsaydım dolap koyardım, çünkü ürünü bozuk gönderirler diye..

XM2we peki?

Ürünü daha almadım hocam, yanlış konuya yazmış olabilir misiniz? Connect Game'den alınan ürün neden bilkom olsun ki alakası bile yok?
XM2WE çok iyi, güvenilir satıcı bulursanız alın.

Sahibinden param güvende ile XM2we bulursanız tabi ki önceliğim o olurdu. İkinci el açık misiniz, değil misiniz diye önermedim. Yoksa, xm2we konudaki her modelden daha sağlam.
O zaman tamam hocam. İkinci el temiz bir tane önerebilirsiniz, illa sıfır olmasına gerek yok. Temiz bir ilan olursa, değerse alırım.

Normalde Sahibinden XM2we ilanı kaynıyordu. Şimdi çoğu gitmiş, hatta hepsi gitmiş yarısı duruyo. 1.700 civarına satılıyor, onlarda muhtemelen ConncetGame üzerinden aldılar. Tek çare ConncetGame faturalı ürün almak. Veyahut VGN F1 Pro.
Sıfır faturalı VGN F1 Pro'lar vardı Sahibinden'de hocam en son 1.500'e falan, onlar duruyorsa onlara bakabilir.

Normalde Sahibinden XM2we ilanı kaynıyordu. Şimdi çoğu gitmiş, hatta hepsi gitmiş yarısı duruyo. 1.700 civarına satılıyor, onlarda muhtemelen ConncetGame üzerinden aldılar. Tek çare ConncetGame faturalı ürün almak. Veyahut VGN F1 Pro.
1.850TL felan var. O zaman XM2we alacağım. Biraz indirmeye çalışacağım. İkinci el mouse alırken ne yapmam lazım? İç aksamını sökmüş mü? Yan sanayi parça takmış mı? Nereden anlayacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı