1.500 TL Red Switch klavye önerisi

Bütçe
1500-1800
Zaten günümüzde neredeyse herkes klavyeyi ezbere biliyor ve ataması da pek sorun olmaz diye düşünüyorum. Diğer özelliklerine de bakıldığında ben bunu uygun gördüm hocam.

Zaten arkadaş da ASUS IP57 klavyeyi tercih edecekmiş onu da şimdi gördüm. Benim attığımdan daha iyi bir seçim olacaktır zaten.
Kesinlikle.

Zaten günümüzde neredeyse herkes klavyeyi ezbere biliyor ve ataması da pek sorun olmaz diye düşünüyorum. Diğer özelliklerine de bakıldığında ben bunu uygun gördüm hocam.

Zaten arkadaş da ASUS IP57 klavyeyi tercih edecekmiş onu da şimdi gördüm. Benim attığımdan daha iyi bir seçim olacaktır zaten.

Hocam bu konuyu açmamın temel sebebi bu klavyeyi 2500'den aşağı bulamamamdı 2000'i görünce tamam dedim bunu alacağım ayrıca haklısınız tuşları ezbere biliyor arık çoğu kişi ama 1600 TL verip Türkçe tuş alamamak ne bileyim yani üzücü

Hocam bu konuyu açmamın temel sebebi bu klavyeyi 2500'den aşağı bulamamamdı 2000'i görünce tamam dedim bunu alacağım ayrıca haklısınız tuşları ezbere biliyor arık çoğu kişi ama 1600 TL verip Türkçe tuş alamamak ne bileyim yani üzücü
Bazı kişileri bu tarz durumları umursamıyor. Fiyatı çok daha düşük olduğu için kullananlar da var. Kişisel tercih.

Seçtiğin klavye zaten iyi bir klavye hocam.

Hocam Gamepower ürünleri kumardır siz kumarı kazanmışsınız Gamepower ürünleri bazen 0 sorunlu bazense tamamen sorunlu çıkıyor.

Ezbere konuşup durmayın. Verdiğiniz paraya göre gayet iyi ürünleri var.

Red Switch olanın sesi kalitesiz gibi geldi basmama veya çift tıklama gibi sorunlar oldu mu?
Basma konusunda hiç bir sorun yaşamadım. Aynı klavyeyi kuzenim de aldı o da hâlâ kullanıyor. Basma hissiyatı çok iyi ama ses kalitesi için çok iyi birşey beklemek doğru olmaz. Piyasanın en ucuz red switchleri var yani içinde.

Ezbere konuşup durmayın. Verdiğiniz paraya göre gayet iyi ürünleri var.

Basma konusunda hiçbir sorun yaşamadım. Aynı klavyeyi kuzenim de aldı o da hâlâ kullanıyor. Basma hissiyatı çok iyi ama ses kalitesi için çok iyi bir şey beklemek doğru olmaz. Piyasanın en ucuz red Switch'leri var yani içinde.

Hocam elbet her ürün sorunludur ama Gamepower ürünlerine tövbeliyim bir dönem ucuz diye bütün ekipmanlarımı Gamepower aldım pişmanım onunla ilgili bir konuda açacağım hatta.

Hocam elbet her ürün sorunludur ama Gamepower ürünlerine tövbeliyim bir dönem ucuz diye bütün ekipmanlarımı Gamepower aldım pişmanım onunla ilgili bir konuda açacağım hatt
Klavye konusunda Gamepower beni hiç üzmedi. 3 farklı klavyesini deneyimledim. Diğer ürünleri hakkında birşey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı