1.500 TL'ye kadar klavye önerisi

Bütçe
1.500 TL

DaxiA

Decapat
Merhaba dostlar, malum fiyatlar sürekli değişiyor ve neyin kaliteli neyin kalitesiz olduğunu fiyat üzerinden anlayamıyorum.

Hemen satın almayı düşünüyorum önerilere açığım, mekanik tercihim fiyat biraz arttırabilirim.

Şimdiden teşekkürler.

K68 tekrar indirimde

Ben Razer kullanıyorum ama bana göre en iyi klavyeler SteelSeries'e ait. Bundan önce SteelSeries kullanmıştım, yazılımı sade ve kullanımı kolay. Alabiliyorsan SteelSeries almanı öneririm.

Son düzenleme:

Açıkcası daha önce mekanik klavye kullanmadım farkları çok bilmiyorum, çok bir önemi de yok benim için
Switchlerini araştırmanızı öneririm yoksa baş ağrısı yapabiliyor bazıları. Mesela blue switch bastığında yüksek seste gelir fakat red switch klavyelerde bastığında az ses gelir. Red,blue,brown,yellow,white bu switchleri araştırın youtubedan seslerine bakın.

Switchlerini araştırmanızı öneririm yoksa baş ağrısı yapabiliyor bazıları. Mesela blue switch bastığında yüksek seste gelir fakat red switch klavyelerde bastığında az ses gelir. Red,blue,brown,yellow,white bu switchleri araştırın youtubedan seslerine bakın.
Teşekkür ediyorum bilgilendirme için fakat ses beni rahatsız etmez kaliteli ve kullanışlı olması daha önemli benim için, yukarıda önerilen klavyelere baktım corsair olanın fiyatı uygun geldi fakat diğer klavyelerden neden ucuz olduğunu anlayamadım

Teşekkür ediyorum bilgilendirme için fakat ses beni rahatsız etmez kaliteli ve kullanışlı olması daha önemli benim için, yukarıda önerilen klavyelere baktım corsair olanın fiyatı uygun geldi fakat diğer klavyelerden neden ucuz olduğunu anlayamadım

Hocam, konu içinde benim tavsiyelerim dahil önerilen tüm klavyeler iyi. 1000-1500 tl bandında alınacak en iyi mekanik klavyelerdir hepsi.

Corsair k68 redin neden diğerlerine göre daha ucuz olduğunu sormuşsunuz, bunun 2 sebebi var. Klavye normalde 1200 tl ve üstüne kadar çıkıyor hatta şuan itopya hariç diğer sitelerde o fiyatta, itopya sık sık bu klavyeye indirim uyguluyor.
İkinci sebebi ise corsair k68 diğer modellerin aksine RGB li değil. Yani sadece kırmızı ışığı var. Bu da fiyatının daha uygun olmasına etken.

Eğer bütçemin hepsini harcayayım derseniz , Asus olan modeli tavsiye ederim ASUS Rog Strix Scope Aura Sync Rgb Mekanik Oyuncu Klavye Türkçe Tuş Dizilimi Nx Red Switch Geniş Ctrl Tuşu : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Yok üstüne artabiliyorsa cebimde kalsın derseniz, k68 red veya hyper x olan modeli almanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı