1.500 TL'ye kadar RX6600 ve R5 5660 için kasa önerisi

Bütçe
1000-1500
Sistem müthiş gözüküyor. Aynı kule tipi soğutucuyu ben de kullanıyorum bugüne kadar Max 69 derece gördüm Ryzen 5 5600 ile. İçinden çıkan termal macun da çok kaliteli 6 aydır değiştirmeme rağmen sıcaklıklar artmadı. Hayırlı olsun tekrardan.

Teşekkür ediyorum kasa kurulumunu kendim yapabilir miyim sizce az derecede bilgiliyim bu konularda video yardımıyla yapılır mı yoksa bilgisayarcıya götüreyim mi sizce?

Teşekkür ediyorum kasa kurulumunu kendim yapabilir miyim sizce az derecede bilgiliyim bu konularda video yardımıyla yapılır mı yoksa bilgisayarcıya götüreyim mi sizce?

Bence kendiniz uğraşın. Benim en büyük pişmanlığım bilgisayarcıya götürmek oldu. Sonradan kendim öğrendim toplamayı. Çok büyük paralara topluyorlar hiç gerek yok video izleyerek uğraşın yapamıyorsanız son çare olarak götürün bilgisayarcıya.

Bence kendiniz uğraşın. Benim en büyük pişmanlığım bilgisayarcıya götürmek oldu. Sonradan kendim öğrendim toplamayı. Çok büyük paralara topluyorlar hiç gerek yok video izleyerek uğraşın yapamıyorsanız son çare olarak götürün bilgisayarcıya.

Teşekkür ediyorum.

Teşekkür ediyorum.

BITFENIX NSE-300-WWGKW-RP4A Nova Mesh SE Beyaz Tempered Glass ARGB ATX Kasa

https://m.n11.com/urun/bitfenix-nov...ar-kasasi-beyaz-18569101?magaza=dfsbilgisayar

Satıcı bu 2 kasanında aynı olduğunu N11 farklı isimlendirdiğini söylüyor bunların ikisi aynı mı yoksa biri 4A biri SE modelimi hocam?

Hocam bakma imkanınız var mı mesaja bugün gideceğimde almaya ona göre.

Son düzenleme:
Teşekkür ediyorum.

BITFENIX NSE-300-WWGKW-RP4A Nova Mesh SE Beyaz Tempered Glass ARGB ATX Kasa

Bitfenix Nova Mesh NSE-300 WWGKW-4A ARGB Atx Bilgisayar Kasası Beyaz Fiyatları ve Özellikleri

Satıcı bu 2 kasanında aynı olduğunu N11 farklı isimlendirdiğini söylüyor bunların ikisi aynı mı yoksa biri 4A biri SE modelimi hocam?

Hocam bakma imkanınız var mı mesaja bugün gideceğimde almaya ona göre.

Aynı kasalar hocam. Farklı olsa da pek bir şey değiştirmezdi önemli olan mesh olması çünkü.

Estağfurullah. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Nova mesh nse 300 se tg modeli ve se olarak ayrılıyor mu ?

Bu doğru kasa mı sizin önerdiğiniz ? Sanırım önderdiğinizde tg yoktu farkı var mı ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240124_160514_Gallery.jpg
    Screenshot_20240124_160514_Gallery.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Nova mesh nse 300 SE tg modeli ve SE olarak ayrılıyor mu?

Bu doğru kasa mı sizin önerdiğiniz? Sanırım önderdiğinizde tg yoktu farkı var mı?

Evet. Yapısal, malzeme farkı yok. İlk attığım BitFenix'te harici disk yuvası yok. Aldığınız kasanın sitesindeki bilgilerde 3 adet 3.5" HDD yuvası olduğu belirtilmiş. Çok önemli bir şey değil yani.

Evet. Yapısal, malzeme farkı yok. İlk attığım BitFenix'te harici disk yuvası yok. Aldığınız kasanın sitesindeki bilgilerde 3 adet 3.5" HDD yuvası olduğu belirtilmiş. Çok önemli bir şey değil yani.

"Harici disk yuvası yok" bilgisi de muhtemelen sitede yanlış girilmiş. Yani muhtemelen kasanın içinde var ama satıcıların iş bilmezliği. Kısacası aynı kasa tek fark benim attığım siyah sizin aldığınız beyaz.

Son düzenleme:

"Harici disk yuvası yok" bilgisi de muhtemelen sitede yanlış girilmiş. Yani muhtemelen kasanın içinde var ama satıcıların iş bilmezliği. Kısacası aynı kasa tek fark benim attığım siyah sizin aldığınız beyaz.

Anladım teşekkürler bugün kurmayı deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı