1.6 ies vs efsane kasa corolla

İkisi de Japon. 1.6ies temizini bulman biraz zor. Corolla'nın temizini bulman daha kolay olur emekli öğretmen vs vs. ikisi de güzle araba ama corolla alacaksan eğer gli almanı tavsiye ederim.

Civic kullanmadım fakat T25 avensis ve 2021 corolla sahibi olarak Toyota Corolla tercihimdir. Süspansiyon yumuşaklığı sorunsuzluğu kullanım rahatlığı ve yol tutuşu gayet iyidir.

1.6 ies bir motor, Corolla ise model. Nasıl karşılaştıracaksın ki? Civic vs Corolla mı, başka bir model mi, Corolla kaç motor gibi gibi bir sürü soru sormak gerekiyor.
Bu durumdan yola çıkarak söyleyebilirim ki konuyu onaylayan moderatör de senin kadar bilgisiz gibi görünüyor ki bu konu onaylanmış.

1.6 ies bir motor, Corolla ise model. Nasıl karşılaştıracaksın ki? Civic vs Corolla mı, başka bir model mi, Corolla kaç motor gibi gibi bir sürü soru sormak gerekiyor.
Bu durumdan yola çıkarak söyleyebilirim ki konuyu onaylayan moderatör de senin kadar bilgisiz gibi görünüyor ki bu konu onaylanmış.
Asıl bilgisiz olan sizsiniz :D 1.6 iesin kaç tane modeli var? Efsane kasa corollanın kaç modeli var? Bir gidin Allah'ınızı severseniz ya.

1.6 iesin 2000 kasa Honda Civic olduğunu bilmeyen zaten konuyu cevaplamasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Honda fanboyusun, onu anladık.
Her konuya "1.6 ies" cevabını vermenden belli oluyor bu çok net bir şekilde.

Bilgisizim ama söyleyeyim ben sana yine de;
Efsane kasa Corolla, 1.3 ve 1.6 motor seçeneklerine sahip.

1.6 ies Civic, 98-2001 yılları arasında üretilmiştir, sadece 2000 değil.

Umarım fanboyluğu bırakıp biraz bilgi edinmeye çalışırsın.

1.6 ies derken bahsedilen kasanın aşağıdakini anlatmama ihtimali yoktur. Anlatılmaya çalışılan araç bellidir diye düşünüyorum açıkçası. Bunun için Honda fanboyu olmaya gerek yok.
1652652025468.png

Honda fanboyusun, onu anladık.
Her konuya "1.6 ies" cevabını vermenden belli oluyor bu çok net bir şekilde.

Bilgisizim ama söyleyeyim ben sana yine de;
Efsane kasa Corolla, 1.3 ve 1.6 motor seçeneklerine sahip.

1.6 ies Civic, 98-2001 yılları arasında üretilmiştir, sadece 2000 değil.

Umarım fanboyluğu bırakıp biraz bilgi edinmeye çalışırsın.
1.'si 13 corollayla 1.6 iesi karşılaştırcak halim yok elbette.
2.'si 98 ve 2001 arasındaki tek donanım farkı güvenlik paket vs. vs.
3.'sü en boş arabayla en dolu arabayı karşılaştıracak halim yok azcık mantık yürütsen anlarsın.
1.6 ies derken bahsedilen kasanın aşağıdakini anlatmama ihtimali yoktur. Anlatılmaya çalışılan araç bellidir diye düşünüyorum açıkçası. Bunun için Honda fanboyu olmaya gerek yok.
Eki Görüntüle 1389291
Ben de bunu anlatmaya çalışıyorum.

Geri
Yukarı