1.700 TL'ye telefon önerisi

Birde bir şey eklemek istiyorum. Telefonu alınca kasko yaptırır mısınız diye soruldu. Hayır dedim çünkü 340 TL istediler fakat şöyle bir şey var. Garanti 1 sene daha uzatılıyor toplam 3 sene oluyor ve sen istediğin zaman telefonu 3 sene içerisinde ne kadar değiştirirsen değiştir. Ayrıca telefon çalınınca ve ekranı kırılırsa kasko karşılıyor. Her şey bedava :D Eğer size'de sorurlarsa ve paranız olursa yaptırın diye söyledim. Çünkü aldığınız zaman'dan sonra dönüp yaptıramazsınız.

Hayırlı olsun SE çok güzel telefon :D

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de dün Galaxy S7 aldım. Bana da sordular kasko yapalımmı diye. Yanlış hatırlamıyorsam 360 TL idi. Ben yaptırmadım çünkü telefona gözüm gibi bakıyorum. :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Hayirli olsun. Ben LG G5 onerecektim, 1830 TL fiyati var. Bayram nedeniyle siparini veremiyorum. Ayin 11 inde alacagim. İthalatci garantili olacak ama webdenal uzerinden alacagin icin onlara guveniyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı