1.71 boyda 65 kilo çok mu fazla?

Hangi kız üzdü seni olm boş ver karı kızı spora git ve bas canımı sıkma seni seviyorum <3 ayrıca bir 10 kilo verirsen fit olabilirsin ama bunu yağ oranından ver ki dediğim şeyi olabilesin <3 see you again bro basmaya devamke <3
Kıyafetli kilolu durmuyorum çoğu kişide ideal diyordu bana fakat bugün dar giyinince herkes baya kg almışsın dedi.
Oturarak çekersen karın kası olan birisinin bile kat kat göbeği gözükür dik durarak çeksen daha iyi.
Kambur durmadım, oturunca katlanıyor nedense.
Göğüs harici normal duruyorsunuz hocam. Zaten oturarak fotoğrafı çektiğiniz için pek anormal bir durum yok.
Anladım. Birisi beden dersinde soyunurken 80 kg duruorsun dedi :(.

Kilolu değilsin lakin yine de yağlı duruyorsun. Yağların gövdende toplanmış olabilir zira benim de kilom fazla olmamasına karşın bacaklarım epey yağlıdır. Bir arkadaşımın ise aşırı kilolu olmasına rağmen bacakları çok ama çok ince, üst kısmı epey yağlıdır. Genetik bir durum olduğu söyleniyor.

Kilolu değilsin lakin yine de yağlı duruyorsun. Yağların gövdende toplanmış olabilir zira benim de kilom fazla olmamasına karşın bacaklarım epey yağlıdır. Bir arkadaşımın ise aşırı kilolu olmasına rağmen bacakları çok ama çok ince, üst kısmı epey yağlıdır. Genetik bir durum olduğu söyleniyor.
Yağlı durmanın ne zararı olur ki?

Olm bu nasıl bir soru yağlı durmanın görüntüsü kötü olur sen rahatsız olmuşsunki bu konuyu açmışsın zaten ekmeği ve abur cuburu 2 ay kes verirsin zaten.
Abur cubur ve ekmek çok yemiyorum zaten. Kaç kilo durduğumu merak ettim.
Tam olması gerektiği gibi duruyorsun hocam. Daha azı sıkıntı oluyor.
Kilolu durmuyorum yani sağol.

Vücut Yüzey Alanınız: 1,76 metrekare
Yağsız Vücut Ağırlığınız: 53 kg
İdeal Kilonuz: 67 kg
Vücut Kitle Endeksiniz (BMI): 22,2 kg / metrekare
sonuç: Kilonuz tamamen normal

ENDEKS HESAPLAMA buradan bakabilirsiniz hocam.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı