1.80 boy 90 kilo için fitness program tavsiyesi

Mr.Spy[TR]

Hectopat
Daha fazla  
180 boyunda ve 90 kiloyum. Fitness hakkında aşırı bir bilgim yok. Spor salonunda ki hoca da birkaç hareket dışı bir şey vermedi. Bana şöyle yapabileceğiniz ya da hazır önerebileceğiniz bir program var mı? Yani hem kilodan kurtulmak istiyorum hem de biraz vücut yapmak istiyorum.

Eğer gerçekten iyi bir şeyler yapmak istiyorsanız BEGREEN ekibi veya DR Faruk Hayta ile iletişime geçebilirsiniz instagram üzerinden. Hem doktor kendisi hem de bu işi yapıyor. Bu hizmeti buradan değil de o tarz kişilerden almanız daha mantıklı olacaktır.

Eğer gerçekten iyi bir şeyler yapmak istiyorsanız begreen ekibi veya dr Faruk hayta ile iletişime geçebilirsiniz Instagram üzerinden. Hem doktor kendisi hem de bu işi yapıyor. Bu hizmeti buradan değil de o tarz kişilerden almanız daha mantıklı olacaktır.

Buradan da bir öneri almak istedim öneriniz için sağ olun.

Buradan da bir öneri almak istedim öneriniz için sağ olun.
Burada bu işten gerçekten anlayan insanlar bulabilir misiniz bilmiyorum. Formaliteden internetten bir şeylere bakıp atarsak sakatlanmanıza yol açabilir. Ayrıca bahsettiğim kişi sizin kan tahlillerinize ve vücudunuza da bakacağı için %100 size uygun bir antrenman ve beslenme programı sunacaktır. Daha önce dr.farukhayta ile çalıştım ve verdiği program gerçekten iyiydi. Her soruma cevap verdi. 4 haftada su kaybı olmadan üstüne 5kg kas kütlesi koyarak 8 kilo vermiştim.

Burada bu işten gerçekten anlayan insanlar bulabilir misiniz bilmiyorum. Formaliteden internetten bir şeylere bakıp atarsak sakatlanmanıza yol açabilir. Ayrıca bahsettiğim kişi sizin kan tahlillerinize ve vücudunuza da bakacağı için %100 size uygun bir antrenman ve beslenme programı sunacaktır. Daha önce dr.farukhayta ile çalıştım ve verdiği program gerçekten iyiydi. Her soruma cevap verdi. 4 haftada su kaybı olmadan üstüne 5kg kas kütlesi koyarak 8 kilo vermiştim.
Hocam dediğiniz kişi muhtemelen para alıyordur. Ne kadar almıştı sizden.

Geri
Yukarı