1.800₺'ye 27" monitör önerisi

27 inç alacaksanız tek tavsiyem 2K alın 23.6'da bile pikseller hafiften belli oluyor 1920x1080'de. 27'de kesinlikle yetersiz kalır piksel oranı.

27 inç alacaksanız tek tavsiyem 2K alın 23.6'da bile pikseller hafiften belli oluyor 1920x1080'de. 27'de kesinlikle yetersiz kalır piksel oranı.
Yakından bakıldığında pikselleri sayma olayı oluyor deniliyor ama ben genelde oyun amaçlı ve uzaktan kullanacağım için sorun olacağını düşünmüyorum dostum. Ayrıca 27" 2K çözünürlüklü monitöre bütçem yetmez ve bilgisayarımın da 2K çözünürlüğü kaldıracağını sanmıyorum. Yine de önerin için teşekkür ederim.

Boyle bir monitor varken senin attiginin yuzune bile bakilmaz.
Dostlar kavisli ekranda ışık sızması olmasa da uzun vadede oluşacağını okudum birkaç yerde. Ben uzun süre kullanmayı düşündüğüm için düz ekrana yönelmeyi tercih ettim. MSI monitörlerde pek çok forumda çok fazla sorun okudum. Zaten çoğunuz Acer monitör önerdiğiniz için onu almayı düşünüyorum. Umarım pişman olmam. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim 🙂

Bunu niye paylaştın ki? Şimdi bazı kendini insan sananlar gelip alay ederler. :)
Ya arkadaş millet de sülalene sövdüm sanacak alt tarafı bir haha attım Onu da saçma bir öneri yaptığın için attım, başka bir derdim yok., hala boş boş laf sokmaya çalışıyorsun. Amacın ne yani, haha attım, sen tepki verince de sebebini açıkladım. Olayı niye uzatıyorsun hala?

Geri
Yukarı