1.83 boya 26 jant bisiklet olur mu?

Attığım linkten kadro boyunu bulabilirsin. Jant boyutunun, boy ile ilgisi pek yoktur.

Kadro boyu daha önemlidir. Doğru kadro ölçünü belirlemenin birkaç tekniği var.
Kadro boyu buradan bir fikir edinebilirsin.
Attığım linkten kadro boyunu bulabilirsin. Jant boyutunun, boy ile ilgisi pek yoktur.

Hocam bisiklet şuan yanımızda değil. Uzun bir yol gideceğiz bisikleti almak için, pişman olmak istemiyoruz. Bisikletin markası Arrow Twin 26. Hiç deneyiminiz ya da bilginiz var mı?

Hocam bisiklet şuan yanımızda değil. Uzun bir yol gideceğiz bisikleti almak için, pişman olmak istemiyoruz. Bisikletin markası Arrow Twin 26. Hiç deneyiminiz ya da bilginiz var mı?
Bütçeniz ne kadar? Bütçenizi yazıp, konu açarak, beni etiketlerseniz yardımcı olurum. Kadro boyunu bilmediğiniz bisikleti almak, sizi bisikletten soğutur.

Bütçeniz ne kadar? Bütçenizi yazıp, konu açarak, beni etiketlerseniz yardımcı olurum. Kadro boyunu bilmediğiniz bisikleti almak, sizi bisikletten soğutur.

Hocam kesinlikle çok haklısınız. Profesyonel bir şey aramıyoruz açıkçası. Sadece yurt ve üniversite arası kullanmayı planlıyorum. Letgo üzerinden bulduk bir tane. 250 liraya anlaştık. Maksimum çıkabileceğim fiyatta bu zaten. Elbet fiyat çok düşük ama dediğim gibi süspansiyon kalitesi, lastik kalitesi çok önemli değil şu an için. Aklıma takılan bir diğer soru dişli sistemi 3x8 yani 24 vites ama vites sistemi 3 6 şeklinde dedi. Bu nasıl olabiliyor?

kadrrrby23.jpg

Merkez borusunu ölçmesini isteyin. Vites olayını tam anlamadım. Belki vites ayarını düzgün yapamamışlardır. Size uygun boyutta alırsanız, çok rahat edersiniz. Küçük gelirse bacaklarınızda ağrı oluşabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1.89 boyunda 100 kiloyum ben 27 jant kullanıyordum ancak bunda jant değil kardo boyu önemli yani gövde rahat kullanım için XL kardo alırsanız sizin iyiliğinize olacaktır.

Geri
Yukarı