1.900 TL Sistem Toplama

dansjackson

Hectopat
1.900 TL bütçe ile kendime böyle bir sistem topladım. Sistemin artılarını veya eksilerini söylerseniz mutlu olurum. Her türlü önerinize açığım :)
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Team yerine kingston koyabilirim ayrıca seagate wd den daha kaliteli bir marka bunu recep baltaş bile söylüyor sistemi yakın bir zamanda toplayacağım rx 470 900 tl fiyatının düşmesi için ay sonuna kadar beklemek lazım ama ben yakın bir zamanda toplayacağım

Ben de gördüm çok süper bir fiyat ama tüm parçaları aynı yerden almam lazım ve vatandan alınca da aynı fiyata geliyor orda da diğer bileşenler pahalı bir yerden sonra aynı fiyat oluyor.

Darboğaz yapacaktır. GTX950 ile kullanıyorum darboğaz oluyor o işlemci.
Birçok kez araştırdım olmaz dediler ayrıca 950 ile yapması imkansız gibi bir şey senin belkide güç kaynağın besleyemiyordur bileşenleri hiç konu açtın mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
bende gördüm çok süper bir fiyat ama tüm parçaları aynı yerden almam lazım ve vatandan alıncada aynı fiyata geliyor ordada diğer bileşenler pağalı bir yerden sonra aynı fiyat oluyor

birçok kez araştırdım olmaz dediler ayrıca 950 ile yapması imkansız gibi birşey senin belkide güç kaynağın besleyemiyodur bileşenleri hiç konu açtınmı ?
Niçin aynı yerden almak zorundasın? Ekran kartını kendin takarsın çok basit bir işlem zaten.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı