1$'a Hitman Absolution Alın

Maaş kartını kabul etmiyor. Kredi kartı mı olacak illa arkadaş. Vay anasını. 3 TL altı üstü ve alamıyoruz. Neyse yardımlarınız için teşekkürler.

PayPal ile de satın alabilirsiniz süre bitmediyse. 5 TL'ye D&R, Migros, Tansaş gibi yerlerden alabilirsiniz. Ardından aldığınız yerlerden veya PTT şubelerinden yükleme yapabilirsiniz.

Hocam hiç fiziksel olarak kart almadan sadece Paypal hesabı açsak, ardından banka maaş kartından paypal'a para atabiliyor muyuz? Kart al,para yükle vs. uğraşmak istemiyorum. PayPal alışveriş'de komisyon alıyor mu?

Hocam hiç fiziksel olarak kart almadan sadece Paypal hesabı açsak, ardından banka maaş kartından paypal'a para atabiliyor muyuz? Kart al,para yükle vs. uğraşmak istemiyorum. PayPal alışveriş'de komisyon alıyor mu?
Elinizde en azından bir kart olması gerekiyor. Zaten hesap açtığınızda alacağınız kart ile eşleştirmeniz gerekecek. Ben daha 16 yaşında olduğum için mecburen parayı nakit olarak PTT şubesinden yüklettim :). Ve hayır, alışveriş yaparken sadece aldığınız ürünün fiyatını ödersiniz. PayPal kendine belli bir miktar para aktarmaz.

Hocam YapıKredi Maaş kartı var. İnternette PayPal hesabı açacağım. Her iki hesap da annemin üstüne olacak. Aktarım yapacağım. İlla PayPal nakit kart mı gerekiyor?

992.png

991.png

99.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı